Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti hisztek a reinkarnációban?

Ti hisztek a reinkarnációban?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 13:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

szerintem csak megnyugtatásképpen találták ki ezt az elméletet, mert az emberek rettegnek a haláltól, mert képtelenek elfogadni, hogy megszűnnek egyszer, és olyan, mintha sose lettek volna.

mivel sose lesz bizonyíték rá és az ellenkezőjére se, ezért marad a logikus gondolkozás. a biologiai létezés akkor is van, ha nincs lélekvándorlás - pl. az amőbáktól kezdve a delfinekig vannak életformák, akiket a lélekvándorlás fogalmával együtt emlegetni vicces - főleg az amőbákra gondolok itt :)

lehet, túl racionális vagyok, de szerintem nincs reinkarnáció (de ez az én véleményem. és boldogan tudok élni így is, mert amíg létezem, addig is a legvidámabban és legboldogabban teszem) :)

2013. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
KOszonom szepen a normalis valaszokat! :))
2013. aug. 15. 19:39
 13/19 anonim ***** válasza:
Örülnék, ha hinnék benne. Vagy legalább a feltámadásban! De semmi ilyesmiben nem hiszek, így ebbe az egy életbe kell belesűrítenem minden elérhető szépséget.
2013. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem. Ez csak egy elmélet, hiedelem. Talán még az is tudja ezt legbelül aki látszólag hisz benne:-)))
2013. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A Deja Vu mástról szól, volt már itt kimerítő magyarázat rá.Nincs ilyen.
2013. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem 4 napja halt meg a nagypapám! Mamám karjai között hirtelen szívrohamban, akkora értem haza amikor már a földön feküdt nyitott szájjal és szemmel. Fal fehér volt. Ez most történt sírok szinte naponta 20 éve ismertem vele laktam stb.. én biztos vagyok benne hogy a lelke most még egy alkalmas test születésére vár. Mamám is mondta hogy amikor összeesett a karjai között akkor 2 köhögött vagy olyan volt mintha kifújta volna a levegőt szerintem olyankor ment el a lelke!


8 napja írtam ide hogy deja vu érzés is erre utal, és a dalai láma inkarnációi is. Akkor még nem volt szem. tapasztalatom de most már nem csak hiszem a reinkarnációt hanem nagyon remélem is. Remélem papám be tudta teljesíteni a karmáját és úgy halt meg hogy mindent megcsinált amit meg szeretett volna.

2013. aug. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Igen. Hallgass Villás Bélát. Ő részletesen elmondja.
2013. aug. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen, hallgass Villás Bélát. Ő már csak tudja! Hiszen ő a Villás Béla! Be ne szarjak neki.
2013. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 openyoureye ***** válasza:

Villás Béla egy kókler. A igazság közé vagy tudatosan vagy tudattalanul becsmpészik sok helytelen állítást is. Szerintem nincs tisztában a világ valódi működésével, sok helyről ollózta össze a tudását és sokszor olyan infókat is igaznak vélt és tanít másoknak a mai napig amik teljességgel elfogathatatlanok, logikátlanok és közük sincs az igazsághoz.


Balogh Béla az az ember aki logikusan felépített, értelmes magyarázatokat tud adni az élet nagy kérdéseire.

2013. okt. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!