Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek léteznek olyan...

Szerintetek léteznek olyan emberek akik azért születnek le a földre hogy szenvedjenek?

Figyelt kérdés
Mert én úgy érzem h azért születtem meg! Sose sikerül semmi, semmire se vok jó. Szerintetek? 21f

2013. aug. 16. 19:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%

"Mintha valami belülről jövő dolog lenne ez.Kivéve a veleszületett betegségek esetén például.."


az ám! még az sem mingig kivétel, lásd Epiktétoszt, aki nyomorék rabszolga volt.

"Szolgának születék s nyomoréknak s mint amaz Iros

Koldusnak - s engem kedvel az égi sereg."

"Nem a tények zavarják az embereket, hanem a tényekről alkotott vélemények"

"Emlékezz erre: az életben úgy kell viselkedni, mint a lakomán: körülhordoznak egy tálat, - éppen hozzád ér, - nyújtsd ki a kezed és szerényen vegyél belőle. Ha elmegy melletted, ne állítsd meg! "

[link]

2013. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
16%

Ez hülyeség. Mindenki magának alakítja a sorsát. Voltam én már nyomorék lúzertől kezdve nőcsábász csajozógép is aztán megint lúzer, mert elhitettem magammal, hogy az vagyok. Rájöttem, hogy az ember teljes mértékben maga alakítja a sorsát. Amilyennek hiszed és érzed magad, úgy is fogsz viselkedni, ezt a szerepet fogod eljátszani. Az emberek pedig aszerint fognak hozzád állni, hogy te milyennek mutatod magad.


Egyszóval, ha szarnak érzed magad, akkor az is leszel, de ha összeszeded magad és azt mondod, hogy holnaptól kezdve cool srác leszek, akkor az leszel. Ennyi.

2013. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem létezik ilyen. Van akinek meg csak megszületni volt nehéz és minden sikerül. Igazságtalan az élet.


A vok meg nem tudom, hogyan jön ide. Pláne úgy, hogy semmire sem jó? Szerintem hasznos eszköz. Legalábbis szerintem. Szeretem a kínai konyhát és gyakran használjuk itthon.

2013. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
36%

Nem létezik ilyen.

Mindenki panaszkodik, sír rí, és ez hat ránk.

Ha te nem építed magad, és naponta nem programozod magad a jó gondolataiddal, inkább az anyukád, apukád, munkatársa, média megteszi!

Érzelmeink gondolataink írányítanal, hogy szenvedésre születtél ezt is fogod bevonzani, Hiszen az univerzum teljesíti a vágyainkat! :)

Legyen a te hited szerint!

Ha neked ilyen negatív az énképed, és jövőről alkotott elképzelésed akkor valojában ilyen is lesz, mert ezt kívántad magadnak, teljes szívedből! Ilyen gondolatokkal ezt a jővőt írod meg saját magadnak. Inkább a figyelmed legyen a jó dolgokon, mit szeretnél elértni, és el is éred azt.

Ha napi 23 és fél órát napaszkodsz fél órát pozitívan gondolkozol, akkor mindig a több idő dönt arról mi van a szívedben. Jelen esetbeb a rossz.

Kívánj jót magadnak, másoknak (akkor is ha nem érdemlik meg) Szépvagy, okosvagy, mosolygós vagy.

Mikor dícsérted meg magad?

Feladatod 30 napon keresztül csak jóra gondolj, pozitívan, minden rosszban lásd meg a jót! :)

pl: Kelj fel, örülj annak milyen szép idő van, milyen finom volt a kávé, milyen jól nézel ki!

Milyen kedves aranyos emberek vesznek körül. Milyen szépek a fák, virágok, milyen szerencsés vagy, hogy létezel, és a másik emberrel hatásal vagy! Milyen szerencsés vagy, mert tudod, hogy minden rendben lesz a jövőddel kapcsolatban. Mindig mindened meglesz, bőségben...

Mennyivel jobb így gondolkozni, mint hogy ezt is meg azi is elszúrtam, én balga ostaba, csak szenvedek, semmi értelme semminek..

Érted a kettő közötti különbséget?

A fejedben dől el minden!

Lehet, hogy úgy érzed eddig csak rossz történt veled, de gonodlt azt, hogy mostantól, csakis jó dolgok fognak történni, és tel egy nagyon szerencsés ember vagy.

Élet egy színjáték. Sokszor szerepeket játszunk benne.

Hát jászd azt, gondolatban, téged mindenki szeret, tisztel, ha megbántanak nem lesz szívedben harag, te akkor is szereted a másikat, szerencsés vagy... akinek minden álma teljesül, és álmodj csupa szép és jó dolgokról! :)

----------------------------------------------------------

Ja, és ne nézz annyi sok hülye filmet, mert az energia szintet nagyon le tudja húzni, hogy itt ölnek embert, ott panaszkodnak, Ez nem úgy sikerült és depressziós lett....

ha még vígjáték formályában is adják elő, akkor is távolkell tartani magunkat, és a belsőd felépítésére kell koncetrálni, sok önismereti anyagot hallgatni, tisztába kell raknod a múltadat, hogy ne kisértsen, csakk akkor tudsz egyfajta önbizalmat felélpíteni, ha elhiszed, hogy működni fog, de amikor egy hang jelez a múltból, hogy neked ez úgysem sikerül, akkor még dolgozz a múlt feldogozásán.

Hiszen egy jó magot nem lehet elültetni egy gazas földben mert elhal.

Így előszőr teremts magadban jó földet, hogy a jó elkezdjen benned működni, mindenféle kételkedés nélkül! :)

2013. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hova bújtál?
2013. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
73%
Szerintem léteznek, mert mindenkinek meg kell valamit tapasztalnia. Vannak, akiknek a szenvedést.
2013. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
9%

Léteznek állomások az ember életében amin keresztül kell menni, de mi döntjük el, hogy hogyan állunk a dolgokhoz.

Minden ember életében vannak nehézségek, de nem mindegy, hogy bennemaradunk a problémában, vagy úgy eljlejtjük, és csak a szépre gondolunk.

Úgy látom elég negatív a társaság, úgyhogy legyen a hitetek szerint, azaz (szenvedésre fel)

Aki meg pozitív beállítású annak meg bőséget, és sikert kívánok, azaz neked is legyen a hited szerint!

2013. aug. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
38%
Ha szenvedsz,azt te választottad magadnak.Valamiért azt akartad megtapasztalni.De ez a "sose sikerül semmi, semmire se vok jó" hozzáállás tipikusan olyan,hogy csak magad alatt vagy és kitalálsz ilyen hülyeségeket.Úgyhogy fel a fejjel!Létezik ilyen,de neked csak össze kell szedni magad :)
2013. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik ilyen. A ,,leszületés" is teljesen értelmetlen fogalom, az emberek megszületnek, ezt csak olyan mesemondók találták ki mert jól hangzik:-))
2013. aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Ha igen,akkor én azért születtem.
2013. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!