Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hihetetlen tőrténet, ez...

Hihetetlen tőrténet, ez bizonyítja, hogy hiányzik a középkor egy része?

Figyelt kérdés

Nem rég összegeztem magamban, hogy melyik tőrténelmi korban mit cselekedtem, mivel foglalkoztam, milyen életem volt, hogy ráébredjek jelenlegi hibáimra és képet kapjak, merre fogok inkarnálódni következő életeimben. El kell mondjam, hogy elég furcsa dolgokra jöttem rá, azonban közben egy hihetetlen dologra ébredtem rá.


Egy tőrténelmi korból teljesen hiányoznak ismereteim, inkarnációim. Nincsen róla semmilyen érzelmi aspektusom sem. Tudnillik minden tőrténelmi kor gyermekkorban, még mielőtt iskolában tanultuk volna egy érzelmi lenyomat van bennünk, annak függvényében, hogy az akkori inkarnációnkban sikeres életünk volt vagy csupán szenvedtünk. Bennem semmi ilyen érzelmi lenyomat sincsen a koraközépkorból. Sőt ! Rá kellett ébrednem, hogy egyetlen életem sem volt amiben akkor éltem volna.


Véletlen lenne ? Nem hiszem ! Minden tőrténelmi korról van emlék,érzelmi lenyomatom és emlékszem életeimre, mindegyikbe leszülettem előtte és utána is, pusztán a kora középkor 300 éve hiányzik számomra. Utánanéztem és már mások is rájöttek erre. Ugyanis 300 évet, pont azt az Én hiányzó korszakomat a koraközékort betoldották a tőrténelembe [link]


Bár a tőrténészek ezt nem akarták elismerni, mert akkor hiteltelenné tennék az egész foglalkozásukat és nem lenne mit tanítani, de szakemberek megvizsgálták és igazolták. Semmilyen lelet sincs abból a korból, sem síremlék, sem vármaradvány. Hihetetlen. mit gondolsz?


2013. aug. 20. 15:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%

Szóval jó néhány évvel ezelőtt már valóban napvilágot látott egy ilyen teória, amelyet a mai napig sem bizonyítani, sem cáfolni nem tudott még senki. Bár én ezt akkoriban úgy hallottam, mintha a katolikus egyház "intézkedései" közé sorolták volna. Márcsak azért is alakult ki ez a vélemény, mert nemzetközi tudósok kérték, hogy a Vatikán korabeli irattárában kutakodhassanak az adott kor iratai között, amelyek vagy bizonyítják, vagy alátámasztják a felvetés igazságát.

A Vatikán olyan hevesen ellenállt ennek a kérésnek, hogy "az már szinte gyanús".

2013. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez kész. Csodálatos, szofisztikált érvrendszered támadhatatlan, nem emlékszel a középkori életedre. Szerintem írj belőle egy könyvet. Jaaa, hogy már írtak belőle? Ráadásul a Rubicon egy egész számon keresztül foglalkozott a dologgal, szépen megcáfolták.
2013. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Röviden összefoglalom miért ilyen kevés nyom maradt fenn EURÓPÁBAN a kora középkorról.Az egész egy időjárás változásra vezethető vissza. A Európai és közel keleti illetve Uráli területek elkezdtek hirtelen kiszáradni,csapadék mentesedni,és fokozatosan el sivatagosodni,sztyeppesedni,vagy makkiásodni.(ez a sziklákon élő vegetáció)A növényzet fokozatos megritkulásával az addig állattenyésztésen,mezőgazdaságon alapuló népek alap életfeltétele került veszélybe.Ezért megindult a tömeges népvándorlás.A vándorlás azzal járt hogy az északibb területek és a délibb területek népei harcba keveredtek (lásd:nyugat római birodalom bukása 476) és így sok kultúrális terület elpusztult,és barbár kézre került.Illetve a barbárok állandó vándorlása nem hagyott lehetőséget a monumentálisabb és időigényesebb nyomhagyásra.Nem volt idejük köveket szobrokká faragniuk,vagy nagyobb építményeket emelniük.Ahol épp letelepedtek,ott éltek egy darabig,aztán tovább.Közben írásaikat is főleg fára jegyezték fel,tehát esélytelen az írásos emlékek megléte.


Nagyjából erre vezethető vissza a dolog.


De hülyeség is lenne azt feltételezni hogy BUMM elbukik Róma,aztán rögtön kialakul a frank birodalom,Nagy Károllyal az élen.Nem.Itt közben szépen kialakultak az új birodalmi határok,és új nemesi rétegek felállása történt,illetve idő kellett hogy a megdőlt birodalom poraiból újak születhessenek óriási erőket mozgósítva.


De mi van ha én meg azt mondom:"a,aaaaa.Én tisztán emlékszem hogy kelta halász voltam akkoriban."


Na?Elvileg bukik az egész elképzelésetek,mert hát én meg léteztem,tehát ti is,csak nem emlékeztek.


És még annyit:A 3 millió évellel ezelőtti állapotokról van emléked?NIncs?Akkor az se létezett csak kitalált?

2013. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%

De érdekes hogy előző életeiben senki sem volt szőrös ősember, mindenki csak cárnő, királykisasszony, gróf, stb. :) Valahogy buta/szegény stb. senki nem akar lenni :)


Egyébként ez részben arra vezethető vissza amit az előttem lévő is elírt, de szerintem bőven visszavezethető arra is, hogy leégtek bizonyos könyvtárak így az iratok megsemmisültek amit ott addig felhalmoztak. Pl. Alexandriai könyvtár. Több ezer irat semmi sült meg, kitudja milyen fontosságúak voltak a világ minden tájáról. Lehet ez tartalmazta az akkori kor emlékeit is, de mivel elégtek, nincsenek meg. De ez még nem feltételezi azt, hogy az a kor kimaradt, nem létezett, csalás stb.

2013. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

na persze én meg Petőfi Sándor voltam!

amúgy meg történelem, nem tőrténelem :)

2013. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

jelentem egyik őskőkori életemben, amikor ősember voltam: a többiekkel együtt gugoltunk a tűz mellett, egy hatalmas fejdísz volt rajtam, két szarvval (kb. mint a hortobágyi szürkemarha szarva), és egy fekete, hosszú szőrű állat bundájából készült valami ruhaszerűség volt rajtam. Ott a tűzön sütögettük a vacsoránkat, és melegedtünk.

Másik alkalommal egy szürke kis kereskedő voltam egy afrikai város vásárában, talán iszlám, hosszú fehér ruhában, és fehér fejemre, arcomra tekert sállal, kendővel. Szóval egyik sem király, meg hadvezér és egyebek, talán igaz volt, talán nem, ki tudja????


Egyébként nekem gyanús, ha valaki azt mondja, hogy minden egyes korábbi leszületését vissza tudja idézni, akkor már olyan bölcs lenne, hogy itt közöttünk már nem is kellene neki semmiféle kérdést feltennie, megkapná a választ "odafentről" is!

2013. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Egyébként azt kutatni, hogy ki mi volt előző életében, egy ideig-óráig érdekes, de később rájön az ember, hogy teljesen felesleges, mert valóban semmi bizonyíték arra, hogy az, amit hiszünk, az igaz (volt) vagy nem!

El lehet vele az időt tölteni, el lehet vele szórakozni, és ennyi!

Ha valaki túl komolyan veszi ezeket a dolgokat, és nem képes a maga helyén kezelni azokat, bizony könnyen előfordulhat, hogy előbb-utóbb bekattan, vagy kiakad vagy nem tudom, hogyan nevezzem, de a valóságérzete jelentősen lecsökken, és kiesik a valós mából.Úgyhogy kedves kérdező, csak óvatosan!!!!

2013. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 AkitLáttálÁlmodban ***** válasza:
Figyelj. Lehet, hogy a te emlékeid 80-90%-a csupán olyan álmokból való este amikre nem tudsz emlékezni és most törnek fel. Több millió olyan emlék van amit az ember az álmában tett,a fejében maradt, de nem tud rá emlékezni tudatosan. Ezzek az emlékek a tudatalattiba maradnak és egy érzelmi vagy valamilyen inger hatására feltörnek és azt hiszed egy előző életből való,miközben álmodban is megtörténhetett este csak nem emlékeztél idáig rá tudatosan.
2013. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 AkitLáttálÁlmodban ***** válasza:
Még valami(Bocs a dupla hozzászólásért): Én hiszek a reinkarnációban,ne legyen itt félreértés. Csupán nem hiszem, hogy lehet emlékezni az előző életünkre. A kérdező sok előző életen eshetett át, de véleményem szerint teljesen kizárt, hogy emlékezni tudjon rá. Csak ennyit akartam mondani.
2013. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:

sötét középkor xDD

egyébként ez engem is érdekel,nekem sincs lenyomatom sem emlékem arról a korról :(

2013. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!