Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Materialisták, ehhez mit...

Materialisták, ehhez mit szóltok? : Újabb bizonyíték a reinkarnációra: svédül kezdett beszélni ébredés után egy amerikai férfi (BBC videoval)

Figyelt kérdés

Egy amnézia után egy amerikai férfi elfelejtette anyanyelvét és helyette előző életében beszélt svéd nyelven képes csak beszélni, úgy hogy ebben az életében SOHA nem tanult svédül.


[link]


Elképesztő !


[link]



2013. aug. 23. 14:41
1 2 3
 11/22 BlackSword ***** válasza:
86%
Figyu kérdező!!! Nekem van egy ilyen reinkarnációs szkennerem... Megveszed pár deák-ért???
2013. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%

"Íme láthatjátok materialisták, hogy VAN reinkarnáció"

Ömmm... én nem látom. A négyes pontosan elmagyarázta.

Te, kérdező, pedig jól bevetted az elferdített sztorit...

Ti ostoba hívők mind ilyenek vagytok. :D

2013. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Nincs reinkarnáció de ha ez boldoggá tesz higgy benne.
2013. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%
A 4. válaszoló remekül kifejtette neked az igazságot úgyhogy inkább keress tovább esetleg emlékezz a saját előző kèpzelt életedre ami nem létezik. Ugye hogy nem sikerül?!
2013. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Jajj gyerekek, ha mégis létezne reinkarnáció mondja már meg nekem valaki, mi a vihar relevanciával bírna, ha úgysem emlékszünk előző személyiségünkre?
2013. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem tudott svédül ! De emlékszik rá. Honnan ? Előző életőből
2013. aug. 25. 19:54
 17/22 anonim ***** válasza:
cseszétek meg pedig belett bizonyítva. hogy semmiköze a reinkarnációhoz..
2013. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:


Nem tudott svédül ! De emlékszik rá. Honnan ? Előző életéből


EMBER!!! Ő svéd. A svédek tudnak svédül. Te erről még nem hallottál? Az angolt felejtette el, de azt is ebből az életéből.

2013. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
"BlackSword válasza:" érdekel a szkennered, mennyiért adod? XD (van cserébe csirkém)
2013. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ebből látszik, hogy már semminek sem hihetünk, amit a neten írnak. Persze nem erre a cikkre értettem, mert ez felháborítóan nagy baromság :D

Hanem másra. Én szinte csak kamuhírrel találkoztam a neten, kivéve a tudományos oldalakat. De ezek, ahol mindenféle ömlesztett marhaság fent van, egyáltalán nem hihetünk. A kérdező meg direkt csinálta hiszen egyik előző válaszában ő maga is mondta, hogy egy kicsit tudott Svédül. Aztán meg hirtelen tagadta. Vagy az is lehet, hogy a kedves kérdező az amnéziás.

2013. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!