Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti is hisztek abban hogy az...

Ti is hisztek abban hogy az elhunyt szeretteitek szellemei veletek vannak?

Figyelt kérdés
Történetek esetleg?:)

2013. szept. 28. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:

ha rájuk gondolsz , akkor gondolatban veled vannak.

másképp nem tudom elképzelni...

2013. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek a szellemekben.

Azt viszont, nem tagadom, hogy gondolni kell rájuk, ahogyan csak illik. Aki közel áll hozzád, szerintem, nem akarja, hogy a halála után, keserűséggel gondolj reá, hanem inkább örömmel. Ne azt nézd, hogy elveszítetted, hanem azokra emlékezz, amikor közösen, valami jót csináltatok (bocsánat, nem tudtam, kellően jól írni, de remélem, így is érthető voltam).

2013. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne! Viszont a 2-esnek is igaza van!

Anya halála után direkt tartottam magam, mert hát ő sem azt akarja/akarná, hogy összeszakadjak a halála után.

De abban is hiszek, hogy a halála óta egy csomó olyan dologban segített, amiben életében nem tudott.

2013. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

remélem nincsenek

néznek szex közben??

2013. szept. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 AkitLáttálÁlmodban ***** válasza:
47%
Utolsó válaszoló. Ennyire paraszt, hogy lehetsz? Kis komolyságot öcsém. Nem tanítottak meg a szüleid, hogy ne viccelődj a halállal?
2013. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Ez nem vicc! Képzeljétek el: ott a párotok, javában nyomjátok (vagy játszotok a gép előtt mert nincs senkitek) és a családtagok elmélyülten nézik. Sőt, drukkolnak!


Most jobbra, mééég, csak így tovább!

2013. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak és van az úgy ,hogy meglesnek egy két aktust ,de nem hiszem ,hogy ez annyira érdekelné őket vagy csak úgy ténfereghetnének köztünk.Bár előre láthatólag tuti nem leszek olyan aki azt lesi mit csinál az ágyba aki itt maradt :)
2013. okt. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én igen!
2013. okt. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor most elmesélem a saját történetem,ami éppen ma történt :)

A nagynéném 40 évesen ment el hosszú szenvedés után rákban,tegnap volt 6 éve.Tegnap megkértem őt hogy küldjön egy jelet,ha velünk volt,meglátogatott engem.És ma találkoztam az unokatestvérével,akit amúgy már nagyon régen láttam,és eljött még egy másik nővelaz iskolánkba

2013. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
-egy ilyen önismereti-pályaválasztási órát tartani az osztályomnak.Először nagyon ismerős volt nekem-mintha már láttam volna ezt a nőt.És ő is hirtelen ‘‘megütődött‘‘.Aztán végül megismertük egymást,odajött hozzám.:):):) Ti ezt mire vélitek?Szimpla véletlen vagy a nagynénim?
2013. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!