Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti hisztek a reinkarnációban?

Ti hisztek a reinkarnációban?

Figyelt kérdés
Miért ? Mivel tudjátok alátámasztani hogy így működik az élet?

#rein
2013. nov. 26. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

Véleményem: Az ember nem képes elfogadni azt, hogy semmivé lesz, ezért reménykedik reinkarnációban, Mennyben és Pokolban.

2013. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem igazán hiszek semmiben, de ha választanom kéne, akkor ezt tartanám a legreálisabbnak. Hogy miért? Mert "az energia nem vész el csak átalakul".
2013. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
nem hiszek benne, tudom h van!
2013. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
nem tartom valószínűleg mivel semmi haszna a reinkarnációnak régen azt mondtam volna, hogy aki meghal az megrohad. a temetőben, de mivel megváltozott a személyiségem azt mondom, hogy aki meghal az energiává alakul át és egybe olvad a tudatunkkal. lehet ez az oka annak, hogy egyes emberek olyasmire emlékeznek, ami mégsem történt velük. Üdv, doctor who.
2013. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
23%
Mi lett belőled köcsög?
2013. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Annyira vicces amikor valaki egy hittel kapcsolatos kérdésre azt válaszolja, hogy "nem hiszem, hanem tudom" :)


Kis buták.

2013. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Zoooz válasza:
34%
Létezik a lélek vándorlás én emlékszekrá hogy egy öreg ember vagyok és egy kis ágynál ösze esem és meg halok majd sötétség aztán gyereként vagyok korházba ezt nem álmodtam ez valoban meg történt
2013. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Shai-Hulud ***** válasza:
48%

"nem hiszek benne, tudom h van!"


Bizony! Mint a repülő spagettiszörny. Az is van. Én tudom!

2013. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Az 1-es megmondta: a reinkarnáció ötlete csak egy kibúvó, egy kiskapu, amivel az ember próbál megmenekülni a halál véglegessége elől, mert nehéz elfogadni azt.


#2: Oké, hogy hiszel benne, de attól még nem ez a legreálisabb. A mondást rosszul idézted, úgy van, hogy "az >anyag< nem vész el, csak átalakul". Az energiamegmaradásnak pedig ehhez semmi köze, az energia szépen megmarad, mikor a föld alatt rothadozunk. A reinkarnáció épp, hogy felrúgja a megmaradási törvényeket.


#3: nem tudod, legfeljebb hiszed. Senki sem "tudja".


#4: ez nagyjából értelmetlen.

2013. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
54%
keresztény vagyok, de örülnék még egy életnek :)
2013. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!