Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az előző életem beli ember...

Az előző életem beli ember visszatérhetett? :O

Figyelt kérdés

Tudom, buta kérdés, de nemrég sétáltam az utcán és megláttam egy férfit. Elképesztően furcsa érzések törtek elő belőlem, futni akartam, de mintha nem lett volna hova, és féltem tőle, de mégsem tudtam alrébb menni sem. Teljesen leblokkoltam.


A férfi folyamatosan bámult, szinte gyilkolt a tekintetével, teljesen olyan érzésem volt, mintha ismerném , de még soha nem láttam!!


Tudom, hogy ez abszurd, de ez a 2.eset hogy ilyen érzéseket váltana ki belőlem egy ismeretlen ember..


Veletek történt hasonló?


2012. szept. 12. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2012. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Igen, nekem így alakult ki egy csodás barátságom, olyan volt, mintha mindig ismertük volna egymást, azóta is olyanok vagyunk egymás számára, mint a testvérek. Nagyon-nagy szeretet van köztünk. Első látásra úgy éreztem, hogy hozzám tartozik, a családomhoz. Ha nem hinnék a lélekvándorlásban, akkor ezt nem is tudom minek nevezhetném.
2012. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Majdnem ugyanígy jártam én is, csak nem az utcán, hanem a TESCO-ban. Engem is egyfolytában bámult, le nem vette rólam a szemét. Szúrós tekintetétől szinte lebénultam.


Aztán rájöttem, hogy ő a biztonsági őr.

2012. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
nekem is volt ilyen privibe szivesen mesélem.
2012. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
én hiszek a reinkarnációban.de a szúrós tekintet más miatt is lehetett,pl:az illető egy energiavámpír volt.akkor is ugyanezek a tünetek észlelhetőek:szúrós tekintetével rossz érzéseket kelt benned,és szívja ki belőled az energiát amitől mozdulni sem tudsz.
2012. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, velem is van ilyen, ha veszedelmes kan kokerót látok.
2012. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!