Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek ez lehetséges?...

Szerintetek ez lehetséges? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2 hónapja megismerkedtem ezen az oldalon egy csajjal,annyi idős mint én,és ugyanaz volt a problémánk. Ahogy elkezdtünk beszélgetni,észrevettem,hogy nagyon hasonló a külsőnk, a zenei izlésünk,az élet felfogásunk,ő is sprituális mint én,és rögtön felvetődött bennem egy kérdés: " Én ezt a lányt nem ismerem véletlenül? Mintha már láttam volna"

De 100%,hogy előtte még sosem találkoztunk,csak valahogy úgy éreztem,mintha előző életembe valami rokoni kapcsolat lehetett volna köztünk,és ezt az állítást ő is megerősítette. Ez amolyan megérzés féle volt. Tegnap voltam egy kineziológusnál,és mondta,hogy a megérzéseim erősebbek,mint az átlag emberé,szóval azóta mégjobban érdekel ez a dolog. Nektek mi a véleményetek?

18/L


2014. jan. 25. 11:53
 1/4 anonim válasza:
50%

A magyarázat:

- hasonlítotok egymásra külsőleg és érdeklődésben: van ez így, nincs ebben semmi misztikus.

- mindkettőtöknek a fejét telebeszélték ilyen ezoterikus hülyeségekkel

- ezért mindketten azt hiszitek, hogy csak azért, mert hasonlítotok egymásra, valami mágikus kapcsolat van köztetek.

- a kineziológus meg egy szélhámos, elhiteti veled, hogy valami különleges, természetfölötti ember vagy, ez neked jól esik, és nyilván jókora összegeket hagysz ott nála, ami meg neki esik jól.


Ennyi, ez a rejtély is megoldódott.

2014. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
deja vu érzésed van nincs ebbe semmi természetfeletti
2014. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Laylah ***** válasza:

Az átlag embernek kb. semmilyen megérzése nincs, szóval ha azt mondja, hogy erősebbek, az kb. annyit tesz, hogy adódik egy-egy, ami beválik. Nem kell rögtön mesternek hinni magad. :) Egyébként a megérzés a spirituális dolgoknak csak egy alappillére.

Az előző életbeli kapcsolatoknál a külső egyáltalán nem mérvadó, a genetikának nincs köze a reinkarnációhoz. A zenei ízlésnek se sok köze van hozzá, mint ahogy bárki lehet spirituális beállítottságú is. A kulcs abban a mondatban van, hogy "nem ismerem véletlenül?". Ez alapján van rá esély, hogy tényleg volt valami kapcsolat köztetek.

2014. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagylzs ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy a közöttetek levő kapcsolat az, ami számít. Ez az ami értékes, és próbáljátok meg ezt kiaknázni. Nem szükséges mások véleményét kikérni arról hogy pontosan milyen kapcsolat van közöttetek. Egész egyszerűen azért, mert a kapcsolat közöttetek van, és ezt nektek kell kideríteni. Ennek nincs jobb módja mint hogy találkoztok és megtapasztaljátok.


Ne hallgass másokra. És ezt nem úgy értem hogy mindenki más hülyeséget beszél, hanem úgy hogy:


* Első kézből tudsz válaszokat szerezni, miért kérdeznél meg másokat? (Ha tanácstalan vagy akkor megérteném, de itt most nem erről van szó.)

* Kit érdekel hogy a kineziológusok igazat mondanak-e, vagy hogy létezik-e reinkarnáció. A jelenlegi kapcsolatod szempontjából maga a kapcsolat a fontos.

* Ha jó a kapcsolat akkor megbeszélheted vele az összes ilyen témát, és tanulhattok egymástól.

2014. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!