Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha létezik a reinkarnáció...

Ha létezik a reinkarnáció akkor hogy vannak szellemek?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet szellemet idézni, ha a reinkarnáció miatt a lélek tovább megy egy másik életbe, testbe? Akkor azok a lelkek eltűnnek. Pl ha megakarnék valakit idézni, de ő már egy másik testben lenne, akkor nemtudnám.

Vagy csak az egyik létezik?



2014. máj. 22. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem létezik, vagy pedig a szellemek a reinkarnációra váró lelkek. Na?
2014. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen rögtön születik újra le egy lélek.
2014. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
szerintem se reinkarnáció se szellemek nem léteznek. azt nem tudom, hogy mennyire van igazam, majd ha meghalok, visszajövök és elmondom neked, ok?
2014. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az újjászületés valószínűleg létező dolog. Ezt laikusként mondom. A szellemeket én kóbor nagyon megkeseredett lelkeknek képzelem el.
2014. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MaNó :3 ***** válasza:
először is ne kísérletezz ilyenekkel, mert nem értesz hozzá! és ahelyett, hogy dédnagyapád jönne, megérkezik mondjuk egy negatív lény, rádcuppan és nem hinném, hogy hiányzik neked egy olyan. Egyébként aki egy kicsit is ért hozzá, az nem így nevezi, hogy szellemet idéz. Azokat akiket te "szellem"nek hívsz, tulajdonképpen itt ragad lelkek, másnéven "holtlelkek". Azok a lelkek, akik tovább tudtak menni a fizikai testük halála után, azokat csak egyszerűen lelkelnek hiívjuk. Ha van olyan eltávozott szeretted, akivel szeretnéd felvenni a kapcslolatot, akkor kérd ez parapszichológus segítségét. Magyarországon sokat találsz :)
2014. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem akarok idézni, csak példának irtam :)

akkor a holtlelkek itt vannak, és a lelkeket akik továbbléptek őket lehetne megidézni?

de ha a reinkarnáció során más testbe kerülnek akkor őket már nem lehet megidézni ugye? érdekes dolog ez :d

2014. máj. 27. 14:41
 7/9 anonim válasza:

Sehol.


BOOOOOOO!

2014. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtak továbblépni, mert még maradt valami dolog bennük, amit nem tudtak földolgozni.
2014. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Ahogy ez előző is irta van még dolguk a földön. Ha megbánás van bennük maradniuk kell...és ha úgy halnak meg hogy gyűlölet van a szivükben :)

Ha érdekelnek ilyen dolgok és van kedved nézd meg a Tasogare OtomexAmnesia animét :) ajánlani tudom csak

2014. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!