Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges? Létezik lélekvándo...

Lehetséges? Létezik lélekvándorlás?

Figyelt kérdés
lehetséges hogy 2 szerelmes újra egymásra találjon egy új testben, egy új korban? Vagy ez csak kitaláció? Vannak bizonyíték arra hogy van lélekvándorlás? Igaz hogy néhány kisgyerek emlékszik néhány részletre az előző éltéből?

2013. máj. 11. 13:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Utálom ezt mondani, de nem fogsz bármit is érő választ kapni. Majd ha meghalunk, megtudjuk. Akik ide írogatnak, köztük én is, élők vagyunk, bizonyítani ugyanúgy nem tudjuk ezt sem, mint a halál utáni létet, de cáfolni sem.
2013. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Sokat meditáltam előző életeimmel kapcsolatban és gondolatban láttam nagyon sok mindent, mintha újra átéltem volna bizonyos részleteket abból az "életből", de hogy ez előző életbeli képek sorozata lett volna, abban nem vagyok biztos.
2013. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 fersk ***** válasza:
72%
Én már az előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban.
2013. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Antimod ***** válasza:
100%

"Igaz hogy néhány kisgyerek emlékszik néhány részletre az előző éltéből?"


Igen, igaz. De nemcsak néhány, hanem többezer. És állítólag ezen esetek túlnyomó részét olyan szinten igazolták minden más eshetőség kizárásával, hogy jelenlegi elképzeléseink szerint csak a lélekegyezés az egyetlen magyarázat, kapocs a szóban forgó életek között.


"lehetséges hogy 2 szerelmes újra egymásra találjon egy új testben, egy új korban?"


Lehetséges, de nem feltétlenül ilyen szerepben, és lehet, hogy csak erős vonzódást éreznek egymás felé, nem feltétlenül tudatosan, és/vagy romantikusan.

A lélektársak kapcsolata örök, elvileg valamikor eggyé is válnak majd, viszont szerepük alárendelt a földi tanulási folyamatnak, így az az elsődleges a fizikai síkon, nem maga a kapcsolat.

2013. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%

Én még csak most iratkoztam be a reinkarnációs tamfojamra, ezért nem tudom. Egyépként marha drága volt, dehát egyszer élünk...!

Szöszike

2013. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Először kérdező a lélekvándorlás nem igaz, az élet egyszeri megismételhetetlen itt a földön. Minden új élet önmagában hordozza a lelkét is, amely egyszerre növekszik a testtel.


A halál pillanatában eltávozik és visszatér a Teremtő Lélek energiához azzal eggyé válva, azzal azonosulva, felerősödve a Földünk szivében"


egyszer ha Földünk holt bolygóvá lesz akkor az isteni Teremtő lélek energia kiszakad belőle és valahol az univerzumban egy élhető bolygón, ismét teremtik az életet a sok sok hozzá eljutott lélekkel együtt, így születik csak újra az élet.


A Föld szívében van a föld szellemi lélek energiája az életben pedig a szellemi lélek energia van, csak sokkal gyengébb- de az isteni által nagyon erőssé életet újra alkotni képessé válik.


Tehát itt a földön se újraszületés se pedig feltámadás NEM LEHETSÉGES SOHA!


Élj becsülettel isteni szellemben és akkor Te magad is egyszer, sok ezer esztendő múltával, megláthatod ezt a csodát és újraszülethetsz.

2013. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Mami, egyem a szívedet! Írtál három mondatot, (az elsőt, valamint az utolsó kettőt) aminek minden szava igaz. A többi zagyvaságot mi a ménkünek kellett idebiggyeszteni? Teljesen hiteltelenné teszi a mondandódat.
2013. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Lehetséges
2013. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Miquel Az első és utolsó mondataim közötti mondandóm igaz, mert megtapasztaltam.


Amit viszont csak feltételezek az élet lelkének távozás képességéből kiindulva és a Föld szívével való szembesülésem után

az- hogy az élet sok ezer esztendő múltával ha Földünk elpusztul, az a sok- sok lélek, kiszakad a Földünk lélek-energiájával együtt és valahol az univerzumban újrateremti önmagát. Mert az-az energia amely a Föld közepén van az Tudatos. Megtapasztaltam 1991 tavaszán!!!

2013. máj. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ja és még valami, azért mert XX. századi ember vagyok, az nem jelenti azt, hogy nem rendelkeztem olyan képességgel amely nagyon ritka adottsága az embernek.- csak épp hallgattam róla-- most már vagyok olyan öreg, hogy a politika kénytelen legyen békén hagyni és nem használhat fel eszközül!
2013. máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!