Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A karmikus kapcsolatot miről...

A karmikus kapcsolatot miről lehet felismerni?

Figyelt kérdés
Igaz lenne hogy a karmikus kapcsolat során a felek úgymond felismerik egymást? Az ilyen köteléket meg lehet szakítani, vagy az mélyen legbelül mindig meg lesz? Az ilyen felekről szokták azt mondani, hogy ha másfelé is vezet az útjuk, a végén visszatalálnak egymáshoz. ( nem szerelem szempontjából gondolom, hanem általánosságban.) Milyen érzések kerülnek felszínre amikor az ember az ilyen karmikus társsal találkozik? Miről lehet felismerni?

2014. jún. 24. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a karmikus kapcsolat? :O
2014. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
pénz
2014. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez már a másik oldalt el lett rendelve, biztos, hogy találkozni fognak ha ez lett megírva.
2014. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%
Szerintem a karmikus kapcsolatot onnan lehet felismerni, hogy meglátod az illetőt, és azt érzed, hogy valahonnan már ismered, pedig akkor találkoztok először. Amikor első pillanattól fogva ösztönösen ráéreztek a másik gyengéire, erősségeire. Nekem szokott olyan konkrét gondolatom vagy megérzésem lenni is ilyenkor, "Nekem ezzel az emberrel még dolgom lesz."
2014. jún. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha az illetőre feláll a farkad,vagy viszket(nedvesedik) a muffod.
2014. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat karmikus...

Vagy Te tanulsz a másiktól, vagy ő tanul tőled, vagy ledolgozandó karmátok van egymással, vagy ő tud neked segíteni, vagy te tudsz neki...

Pont ilyen alapon nincs véletlen, minden a mindenséggel összefügg :)

2014. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Panka91 ***** válasza:
Igen. Jelenleg en is azt erzem, hogy a volt parommal meg van dolgom. Mint amikor a sorozatokban szunet van, es meg kell varni a kovetkezo evadot :) Egyszeruen egy fura erzes kerit hatalmaba. Konkretabban nem tudom megfogalmazni. Bar en ezutan a ferfi utan megvaltoztam. Erzem, hogy mar semmi sem en sem tudok a regi lenni, mint O elotte. Nem akarom, de megis ugy erzem, hogy akaratom ellenere vele leszek. Valaki nem tudja el e lehet kerulni egy karmikus kapcsolatot? Ha igen mi a kovetkezmenye? Mert nekem megjosoltak, hogy ezzel a ferfival karmikus a kapcsolatom, es hazassag lesz belolle. Viszont en mar nem akarom ot az eletembe. Kicsit olyan erzes mintha ha akarom ha nem o igen is az eletem resze lesz.
2017. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!