Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki képes...

Van itt valaki, aki képes érzékelni felsőbb énjét és kapcsolatot teremteni vele tudatosan? Miből ismerhető fel az a kapcsolat és felsőbb én?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 12:44
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:
49%
Képzeld, az enyém annyira felsőbbnek képzeli magát, hogy szóba sem áll velem!
2014. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valódi én vsn és az egó


ha a jelenben vagy itt és most akkor megtapasztalhatod valódi éned egy részét. Minél mélyebben át tudod élni a jelent annál többet fox megtapasztalni igazi énedből.


ilyen 1xű

2014. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

na most sikerült kiírni még egy kérdést erről!

ez a kérdés meghaladja sok itteni ember értelmezési képességét, és ez jelzi azt is, hogy alig van válaszoló!

2014. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kár, hogy kevés a válaszoló, pedig én tapasztalatokra lennék kíváncsi.Erről a témáról amúgy is elég kevés infót lehet találni.
2014. máj. 24. 10:02
 5/6 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Erről a témáról amúgy is elég kevés infót lehet találni."

És ez nem véletlen! Akihez a "felsőbb énje" szokott beszélni, azt elég hamar egy kényelmes kipárnázott szobába zárják, ahol sajnos nincs Internet.

2014. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1. lépésben a gondolatmentes itt és most (jelenben) tapasztalhatod (nagyon kis mértékben)

2. lépésben belső csendben

3. lépésben meditációban (külső belső csen eggyé válik)

4. extázis élmény (fehér színű boldogság kint és bent)

5. megvilágosodás (aranyszínű boldogság kint és bent)


Na most már többet tudsz?

2014. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!