Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nektek hogy sikerült megtudni,...

Nektek hogy sikerült megtudni, kik voltatok előző életetekben? A pánikbetegségnek, félénkségnek van köze az előző élethez?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 18:44
 1/8 arnold9505 válasza:
11%
Hát nem hiszek ebben a baromságban , hogy elöző életem is volt... És annak köze sincs ehez ..
2014. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a jelenlegi élet szerves része az előző életek . A tudatalatti és pszichénk rejtett területein beidegződések blokkok is találhatók . Régebbi életekből is származhat képesség vágy és félelem is akár .
2014. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Lehet köze hozzá, akár a klausztrofóbiának is, ha pl v.kit elástak és úgy halt meg. De ez elég szélsőséges eset. Ha ilyen problémáid vannak, akkor fordulj inkább pszichiáterhez, ő is nagyon sokat tud segíteni akár az önismerettel kapcsolatban is. Az előző életekről tudomást szerezni a legegyszerűbb álmok segítségével vagy meditációval de a hipnózisos visszamenetelt én személy szerint nem támogatom, mert veszélyes lehet. Így vagy úgy mindenki meg tud annyit, amennyire jelen pillanatban szüksége van. Ezen kívül sokat elárul az is, hogy milyen voltál 2-4 éves korod között, milyen volt az egyéniséged, (ekkor még ugye nem jelenik meg a szülők nevelése és a gyermek is képes visszaemlékezni)volt-e valami téma,amiről állandóan beszéltél, voltak-e 5-6 évesen visszatérő rémálmaid esetleg stb...
2014. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy konkrét előző élet, mert nincsen idő.

Többszázezer párhuzamos élet van, és ezekből csak egyet-egyet dob fel a terápia, azokat, amik az éppen aktuális probléma megoldásában segítenek. Ez mehet hipnózissal, kineziológiával, SVT-vel, látó által, stb. Soha nem öncélú, hanem egy terápiához kell.

2014. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Ha van kitartásod és sok-sok pénzed, "hozzáértővel" kerestesd meg, mi voltál előző életedben.

Válasza főpap/nő, várúr/nő, vagy valami hasonló "nagyság" lesz.

Attól ne félj, hogy előző életedben szerinte paraszt, csavargó vagy valmi hasonló voltál, mert az nem trendi és nem kifizetődő számára!

.

Az emberi butaság mindig jó anyagiakat biztosít azok meglovaglójának...

2014. aug. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én úgy tudtam meg hogy az előző énem nagyon okos volt, leírta egy levélben hogy mi a helyzet majd elrejtette és egy Winettou-s könyvbe betűket karikázott be, aminek a helyes megfejtése a levél pontos helye volt.

Nem nagyon dolog csak észnél kell lenni.

2014. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 airlady ***** válasza:
Karma oldásra menjetek el. Aki akar, az kap válaszokat.
2018. dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 airlady ***** válasza:
#6: végúl is mi álkt a levélben, ha nem vagyok indiszkrét?
2018. dec. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!