Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy a karmám...

Lehetséges, hogy a karmám miatt vagyok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Én arra gondolok, hogy előző életemben qurva voltam, ezért jelenleg közel 30 éves férfiként nő nélküli szűz vagyok. Lehetséges, hogy a karmám miatt vagyok ilyen helyzetben?
2014. szept. 1. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Lehetséges. De mindegy. Próbálkozz, járj értelmes társaságba udvarolj annak, aki tetszik.
2014. szept. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit számít az előző élet, ha nem emlékszel rá? Bármi is az oka, ha szeretnénk bármit is az életben valóra váltani azért tenni kell. A tettekből tanulunk, a tanulságokból meg jobb helyzeteket kovácsolunk. :)
2014. szept. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez nem karma, hanem egyszerű hülyeség.


mérnem kurv ázol? legalább oldódnak a gátlásaid.

2014. szept. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A karmád miatt, de nem azért mert az előző életedben ez vagy az voltál.


Azért mert valamit ki kell hogy hozzon belőled ez az állapot, csak nem hagyod hogy kijöjjön :)

2014. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a karmád miatt vagy szűz, hanem azért, mert még nem voltál nővel.

.

Karma.

Tetteikért felelősséget vállalni nem akarók hivatkozási alapja.

"Nem én toltam el, a karmám tetette velem..." átlátszó és plcsó kifogás. Ha nem akarod karmádat okolni, okold mindazokat a nőket, akik nem jelentkeztek nálad.

2014. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Tetteikért felelősséget vállalni nem akarók hivatkozási alapja."


Az élet tettek és történések keverékéből áll. Előbbiekről tehetsz, utóbbiakról nem. Legalábbis közvetlenül nem. A karma kérdése a közvetett összefüggésekkel foglalkozik.

2014. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azaz aki a karmában hisz (függetlenül attól, hogy igaz-e), éppen az vállalja a tettei (közvetett) következményét, mivel nem fogja rá a véletlenre azokat a negatív történéseket, amiknek oka még ismeretlen előtte.
2014. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így van!


A karma pont hogy azt jeleneti, hogy vállalni kell tetteink következményeit!!!


De jó hogy ilyen sok a dilettáns ezen a fórumon...

2014. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!