Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez mire vezethető vissza?

Ez mire vezethető vissza?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes dolgot figyeltem meg az utóbbi időben a családomnál...


A családunk és a rokonság női tagjainál is valami furcsa mód megtörténik ~ konkrétan az, hogy nem valami könnyen jövünk ki a férfiakkal, vagy a kapcsolat rövidebb-hosszabb idő után tönkremegy vagy felőrlődik.


Rokonságban is van nem egy nő aki sosem vállalt gyereket vagy nem házasodott meg - utólag elnézve jobb is hogy nem tették meg... O_o


Anyámat, nagyanyámat és engem is erre az életünkre baromira megalázott apám (sosem bocsátottunk meg neki, a mai napig van egy távolságtartás vele kapcsolatban) egy tettével.

Én sosem találkozhattam személyesen nagyapámmal - valami komoly betegségben elhunyt, alig 46 évesen. Bátyámmal sem jövök ki valami jól, gyerekkorunk óta elég zűrös a kapcsolatunk egymással.


Nagyanyámat elmondása szerint megátkozta valaki akkoriban.


Ha meg párkapcsolatról van szó, azt mondom, köszönöm nem kérek belőle.


Volt nem egy amiben ÉN MAGAM kezeskedtem azért hogy ne forduljon komolyabbra a dolog (egyszerűen azt mondtam az illetőnek hogy nem akarom a dolgot), hiába volt előzékeny és/vagy normális az illető (mert volt nem egy ilyen!).



Karmikus okok vagy átok lenne? :S


25/N



2014. nov. 16. 03:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindenesetre furcsa hogy pont a másik nemmel van ennyi gond nálunk... :|
2014. nov. 16. 03:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha komolyan érdekel a válasz, írhatsz, megnézzük mit tehetünk.
2014. nov. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aki tud írjon privátot!
2014. nov. 16. 05:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor több alkalommal is "te kezeskedtél arról", hogy ne forduljon komolyabbra a dolog olyan "normális / előzékeny" férfiakkal a dolog, akik közeledtek hozzád, miért döntöttél így?


Szeretnéd, ha az édesapádnak meg tudnád bocsátani azt a bizonyos dolgot, csak nehéz, vagy úgy állsz hozzá, hogy nem is akarod megbocsátani?

2014. nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, egyszer majd a te szíved is megnyílik valaki előtt, ha lesz olyan, akibe beleszeretsz! De én is ismertem ilyen kőszívű nőket.
2014. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazad van! - ilyen gondolkodásmóddal nem szabad párkapcsolatot létesíteni.

Ne tedd tönkre bárki életét is!

.

"Nagyanyámat elmondása szerint megátkozta valaki akkoriban."

Ez miért lényeges?

A femina.hu ezoterikus tudományos szaklapban épp a napokban jelent meg ez a cikk, próbálkozz, hátha...

[link]

.

Még egy kérdésem van: szerinted, ha senkivel nem tudsz kijönni, az az ő hibájuk?

Ha a kacsa úszni nem tudása miatt megfullad, a víz a hibás?

2014. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!