Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen karmikus okokra vezethe...

Milyen karmikus okokra vezethető vissza, ha egy fiú vékony, alacsony, kisfiús kinézetű még felnőttként is és a lányoknál totál esélytelen, mert mindegyiknek egy nagydarab férfias figura kell?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 06:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem karmikus ok,hanem genetika!
2012. jún. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nekem inkább egy sorscsapás ez a test! Még szexkapcsolatot sem tudok összehozni emiatt, nem hogy egy komoly kapcsolatot!
2012. jún. 13. 07:05
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Várjál. Eljön a te időd is. Addig is gyúrjál humorra, előzékenységre. A lányok előbb-utóbb rájönnek ez az igazi érték.
2012. jún. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom öcsém, hogy te hol élsz, de sok csaj meg pont a kisfiús srácokat imádja és nem a macsókat. Amúgy meg neked a baj inkább az önbizalmaddal van, nem a fizikális adottságokkal. Magam is jártam ebben a cipőben, én is azt hittem, hogy az amúgy nekem férfias küllemem, de köpcös, alacsony alkatom miatt egy visszataszító kis kaka vagyok, aztán hogy-hogynem, amikor ezeket a negatív gondolatokat száműztem megjött a párkapcsolat is az életembe.

Újulj meg, válts fazont öltözködésre, frizurára (ezekre van ugyanis befolyás) picit formálhatod magad sporttal is. Hidd el a megújulás ki fog sugározni egy pozitív dolgot rólad, ettől megnő az önbizalmad és minden jó lesz. Csak egy érdekesség: nekem meg mindig az volt a bajom magammal, hogy nem egy finom vonalú fickó vagyok, hanem a férfiasságomat inkább tramplis, darabos dolognak éltem meg. Rajtam is egy teljes megújulási program segített annak idején.

Jó változást! :)

2012. jún. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
olyan karmikus okokra, hogy sok lánynak jó karmája van és kiérdemelte, hogy legyenek ilyen fiúk, mert nekik ezek jönnek be :) (nekem is, de nekem már van :) tslálni fogsz barátnőt, hidd el, csak nem a diszkóban a felszínes csajok közt kell keresni.
2012. jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
11%
Kicsit meredek karmikus okokat keresni a fizikai megjelenésben, de ha már nagyon erőltetjük, akkor szerintem ezeknek a kisfiúsan kinéző férfiaknak nem az a karmájuk, hogy lépten-nyomon szórják a magvaikat. A nagydarab férfias figuráktól várják el a nők (a nagy részük), hogy a gyerekeik apja legyen, de nem tartom kizártnak, hogy valaki pont egy "anti-macsó" alakba legyen halál szerelmes.
2012. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem karma, hanem genetika. Fogadd el magad, legyen önbizalmad, és nemsokára rádmosolyog a szerencse. De ne várd el, hogy a lány menjen oda hozzád, és ha elégedetlen vagy a testeddel a továbbiakban, edz egy kicsit, hogy lássák, izmosodsz.
2012. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom, de nekem is már elegem van a testemből.

Hiába próbálok javítani akkor sem sikerül semmi hiába edzek, hiába táplálkozok rendesen akkor sem változik semmi.


Nekem elegem van már ebből, nemsokára kiszabadítom a lelkemet ebből a testből, csak van még néhány dolog amit el kell intéznem.

2012. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
Karmikus okot keresel?Itt van : a belsőt a külső tükrözi.
2012. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
4%

NE NE NE már egy újabb kategóriát is birtokba akar venni a nyomorékhadsereg???


(akik nem tudnák: a szerelem/szexben kb napi 6-7 kérdésben tökugyanez a téma már hónapok óta)

2012. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!