Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van a túlvilágnak értelme?

Van a túlvilágnak értelme?

Figyelt kérdés
Olyat olvastam nem egy helyen, hogy gyakorlatilag az a túlvilág, hogy elfelejtünk minden emléket ebből az életből, nem lesz tudatunk csak lelkünk, azaz csak úgy leszünk, "lebegünk örökre"... Na most ennek így mi értelme? Ez mitől különb JOBB, mintha a halál után nem lesz semmi se csak sötétség? Ez szinte ugyanaz.
2014. dec. 29. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Én ebben nem hiszek, a földi lét a biztos, ezt kell kihasználni, itt kell boldognak lenni.
2014. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Ezt egy 5 éves írta? Mert kb annyi benne a logika, és az értelem. De a fikázást félretéve, megnyugodhatsz hogy csak "kitágul" a tudatod, és tudatosabb leszel, nem pedig egy darab lebegő rongy.
2014. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem értelmes kérdés, aki szerint nem az jellemzően mindenkiben hibát lát, csak magában nem. Fordítva is fel lehetne tenni a kérdést, hogy e világnak mi az értelme. Szerintem túlvilág eléggé jó hely és ahhoz, hogy azt ott értékeljük, azért sz*punk itt. Semmilyen adat, információ, gondolat, energia nem vész el, csak átalakul érzelmi szinten. Ott nyilván nincs düh, aggódás, félelem stb.
2014. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

A világ nem aszerint működik, hogy mi mit gondolunk, van-e értelme. Nem kell a mi beleegyezésünk, hogy úgy működjön, ahogy. Mi alkalmazkodunk a világhoz, nem az hozzánk.

Mivel eddig nem tudunk semmilyen túlvilágról, illene úgy felfogni, hogy nincs. Elvégre miért feltételezzünk valamit, amiről fogalmunk sincs?

2014. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 AlistarFake válasza:
33%

Ez az én elméletem ne fikázzatok mindenkinek más a véleménye!

Én ezzel nagyon komolyan foglalkozom, és sokan azt mondják nekem "te hülye vagy" oké én ezt elfogadom!

Gyermekkorunkban a szellemektől féltünk azt hittük "lebegő bántó" izék! Szellemek vannak azok a Földön is! Egyszerűen csak itt maradt lelkek! Pl. egy iszákos ember meghalt,de lehet a lelke itt marad mert pl. aki még él és szeret inni afölött nem átveszi a hatalmat, hanem hogy is mondjam jót érez ha az az ember iszik!

Nem emlékszünk az előző életünkre de ha meghalunk ez megváltozik! És ebben rejtőzik a karma is! Tehát ha ebben az életben gonosz ember leszek következő életben ezt visszakapom! Lehet egy más dimenzióban is volt a lelkünk! És ha meghalunk én úgy gondolom jön egy szellemvilág tehát vissza nézhetjük az életünket! Majd egy hosszú Gondolatvilágba csöppenünk! Fejlődünk és Fejlődünk! Lehet van olyan ember most akinek ha lesz következő élete már angyal lesz vagy legalább is ha másik világba kerül azt a szerepet tölti be mint a mi angyalaink!

És nem lebegő sz@rcsimbókok leszünk!

Lehet egy idő után csak figyelők leszünk!

És nem nem fejlődünk vissza, hogy hogyan értem ezt! Nem leszünk mi következő életünkbe állatok, növények, hasonlók! Max. csak az akkori alsóbbrendű lények! Ha mi meghalunk lehet a Földre vissza nem kerülünk! Sokszor úgy van hogy egy életbe kerülünk a családunkkal csak mondjuk az apám a fiam lesz! Lehet nem is így nézünk ki! Lehet nem is lesz ilyen személyiségünk! De térjünk vissza a túlvilághoz! Mindenki szerint más a túlvilág, de lehet hogy mindenkinek más is lesz! Egyszer csak tapasztaljuk nem-de? Ugye érdekes ez a dolog! Hogy is fogalmazzak káosz elmélet!

Amit most leírtam lehet egy kicsit fura, egyesek szerint mint már említettem hülyeség, lehet hogy megértsük többször el kell olvasni!

Még én sem értem ezt annyira!

De ez az én elképzelésem lehet fikázni, lehet kérdezni!

Fogalmazás nem hiszem, hogy mindenhol helyes lesz mivel sok dolog van a fejemben amit helyre kell tennem! Ezt kijavítom egy másik válasz keretében!

Köszi hogy elolvastad!

-"Milyen a túlvilág, más" -Magamtól idéztem, ha megérted rájössz, hogy nem hülyeség!

További szép napot!

2014. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

Nem a kérdésre írtam hogy 5 éves írta, hanem magára a cikkre, látom reflexből értékelve lettem :)


2. válaszoló voltam

2014. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Első válaszadó...rendben, de valami motiváció is jó dolog, nem nézni előre, mint a birka, nem merve gondolni ezekre a dolgokra és rettegni, abban, amit nem tudsz, magyarán nem elgondolkodni és felkészülni a halálra trendi dolog.
2014. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Spilerke ***** válasza:
62%
Maga a túlvilág értelmetlen, de amúgy se egy olyan világban kell keresni az értelmet, ami nagy valószínűleggel nem létezik, hanem a saját életünk körül kell rendet rakni annak kell adni értelmet.
2014. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor minek vagy ezoteria oldalon?
2014. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok, előtte lévőtől kérdeztem, hogy hogyan lehet értelme az életnek, ha nincs tovább és megrohadunk a földben. Hogyan lehet így értelmet belevinni. Álságos nagy k.va anyátokat írok ide én többet... :)
2014. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!