Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lelki társat honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lelki társat honnan lehet felismerni? Első látásra "szerelem" vagy "szerelem nélküli" lelki társ is van? Vagy "csak" vonzódás van iránta? (mert ugye tudjuk, hogy a vonzódást, nem mindig kíséri szerelem)

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha halálig együtt élsz vele, csak akkor tudod meg, hogy ő volt a lelki társad.
2010. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Olyan nincs hogy 100%-ban összeilletek, és minden tökéletes, meg hogy "lelkitárs"... Olyan viszont létezik, hogy félre téve minden misztifikációt, normálisan megbeszélitek a dolgokat, és a vége a dolognak vagy "igen" vagy pedig "nem" lesz.
2010. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lelki társam sosem volt a szerelmem. És nem ismertem fel elsőre. Sőt, fel sem figyeltem rá. Aztán elkezdtünk beszélgetni. És szépen lassan világossá vált.

Amikor befejezi a gondolataidat, meg csak ránézel, és tudod, h mi jár a fejében... Amikor tudod, h éjjel 3-kor sem zavarnád, ha eszedbe jutna egy sor egy versből, és azt megírnád neki smsben...

Sztem létezik lelki társ szerelem nélkül, sőt, sztem csak úgy létezik. És igen, van vonzódás, de nem szexuális, hanem intellektuális. Gondolati, metafizikai vonzódás.

Nem tudom, honnan lehet felismerni, de felismered, ha megtalálod. :)

(24/L)

2010. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom olyan volt, mint az előzőekben válaszoló írt. De sajnos elvesztettem a lelki társam, most ezt kellene kihevernem...de nem nagyon megy.:(
2010. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

így van a lelki társad az nem feltétlenül a szerelmed, sőt legtöbb esetben nem is az.

ez egy olyan személy aki előtt nincsenek gátlásaid, megszűnnek a korlátok, teljesen felszabadult vagy vele mikor beszélgetsz illetve mikor találkozol.

Gyakorlatilag nincs olyan téma, olyan dolog amiről ne tudnál vele beszélgetni illetve amiről nem mernél vele beszélgetni. Megértitek egymást minden téren.

Megérzitek ha a másikkal valami baj történik, szinte látjátok egymás gondolatait.

Szinte ő a legjobb barátod is. Ha problémád van őt hívod őt keresed, és mint egyik válaszoló írta, akár hajnali 3 kor is felhívod mert tudod hogy nem fog leszúrni, és bármikor a rendelkezésedre áll. Egyszerűen tudod azt , hogy ő az a személy aki mindig melletted áll. 26/f

2010. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt még, hogy ő nem fog hazudni neked, nem azt fogja mondani amit hallani akarsz, hanem az igazságot, az őszinte véleményét, nem úgy mint egy jó barátnő aki nem akar megbántani és mást mond, meg nem mint a pasid , aki hazudik , hogy örülj...
2010. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Hát az én lelkitársamba azonnal beleszerettem ahogy megláttam de csak fél évre rá tudtunk beszélni. kb 2 nap kellet h feloldódjunk de utánna minden nap beszéltünk min 3 órát. Kár h ő csak barátkozni akart:( ez volt az eggyetlen amiben különböztünk:(
2010. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
van lelki társ. a legjobb barátod is lehet az. de a szerelmed is. ez nem ezen múlik.
2010. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Annipan válasza:
2014. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!