Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor ismertétek meg első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ismertétek meg első párotokat, akivel még mindig együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán ilyen? A következőket csak azért írom le, hogy megértsétek a problémám, nem akarom sajnáltatni magamat. Komolyan érdekel, hogy egy ilyen ember hogyan találhat valakit. Én nekem egyáltalán nincs tapasztalatom, még barátaim sem voltak. Nem érzem azt, hogy a mai velem egykorúakhoz illenék. Teljesen más vagyok, mint a többi ember és mindenki kerül engem. Nem azért aggódom, hogy le vagyok maradva. De vágyom a szeretetre, és nem értem, miért nem találok senkit. Mindenhonnan kirekesztett vagyok, és nem illek sehova, társaságom sem nagyon van. Azt hittem, csak idő kell ahhoz, hogy találjak magamnak társakat, de még mindig nincs senki. Családommal is kifejezetten rossz a viszonyom. Lányokkal egyáltalán nem volt még semmi tapasztalatom. A többi ember olyan... nem törődöm, egyáltalán nem vicces dolgokkal poénkodnak, bántják egymást, a kapcsolatok pedig... hetekig tartanak jobb esetben. Én kedves vagyok mindenkivel, barátságos és segítőkész. Ezekből én nem kérek, de nem tudom, hogy ilyen emberek közt, hogyan találhatnék valakit? Nekem kellene megváltoznom? Miért Én vagyok az, aki rossz, mikor mindenkivel jó vagyok?

2014. márc. 1. 18:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Kimaradt. 17/f
2014. márc. 1. 18:52
 2/5 anonim válasza:
Én 5 éve ismertem meg az első barátnőmet. Megértelek téged, sajnos tényleg sok az idióta ember manapság, nehéz barátokat találni. Nekem is vannak hasonló problémáim ezzel kapcsolatban.
2014. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én 4 éve ismertem meg a jelenlegi páromat.

20/L

2014. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia :) én több mint 1 éve ismertem meg az első igazi szerelmem, akivel most is együtt vagyunk.

18/l

2014. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi most leszünk áprilisban 4 évesek a párommal és ez a legelső párkapcsolatom. :)
2014. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!