Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám nem engedi hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám nem engedi hogy együtt legyek a barátommal, mert roma. DE! Hozzáteszem, TELJESEN normális! Dolgozik, rendes. Egyáltalán nem látom benne a romát. Tök reménytelen így a dolog?

Figyelt kérdés
Nem kérek oltásokat!
2009. aug. 7. 21:40
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
25%

Sztem hagyd ott, bár végül is a fiúk döntenek ebben ha jól sejtem te pedig lány vagy, szal max ő dobhat ki téged, de meg kell hagyni furcsa.

Honnan tudod h rendes? Más népcsoport, más mentalitás. Ki van zárva, h dolgozzon.

Ha mégis, akkor gondolod át a dolgot, de azért légy résen!

2009. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
16%

Mond azt anyádnak, hogy szakítottatok. Aztán ne találkozzatok 1-2 hétig, majd mond azt, hogy új barátod van.

Ügy megoldva.

2009. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Kizárt hogy dolgozzon??? Gondolkozz már miket írsz! Ismerem őt is (2 éve), a családját, a munkahelyét!!!
2009. aug. 7. 21:46
 4/41 anonim ***** válasza:
79%
velem is pont ez volt csak nekem rosszul sült el. beleszeretem ngaoyn nem érdekelt semmi a tanulás se semmi.anyumal nagyon össze veszetem monta ne tegyem mert ki használ strb. azt monta szeret velem akkar lenni minden nap csak vele akrtam lenni 1x elhivot magához monta siesek ahogy birok elmentem monta most elvisz sétálni elvit egy tisztásra anyir a arnyos volt le akart velem feküdni nem akrtam és meg pofozot elszalatam.elmentem beteg álományba mert láétni se akrtam mert egy suliba jártunk. anya kérdzte mi a baj nem montam meg neki csak sirtam.mikor mentem a suli másik csaja volt én ösze jötem a haverjával.az is csak azt akrta. 1 hónapra felhivot a pasi aki meg ütöt látni akkar elmentem vissza vitem mindent amit kaptam és várt csinosan fel öltözve egy aranygyürűvel meg akrta kérni a kezem nem met montam. utána a házunk hoz jötek meg akrtzak veni apumtól.utána nem látam elment a suliból én meg elköltöztem .én soha töbé nem jönék össze romával.most vagyok 2 éve egy nem rpomával és minden szeretet meg add. de ezt te döncsd el mit érzel.mindenki a saját hibájából tanul!
2009. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
67%
Én meg tudom érteni anyukádat is meg téged is. Attól, hogy "bodzaszedő"(xD) még dolgozhat, de rájuk nem jellemző. Anyukádat azért tudom megérteni, mert igazából ki szeretne olyan rokonokat akik romák...
2009. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
80%
jól van a romák között is vannak rendesek nem kell egy kalap alá venni őket
2009. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az ilyen szülői tiltások addig élnek legélénkebben, amíg a szülők meg nem ismerik alaposan csemetéjük választottját. Utána sem biztos, hogy odáig lesznek érte, de szerintem van esély a kapcsolat javulására.
2009. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
37%
nem is férnének el ott xD
2009. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Utolsó kapd be.
2009. aug. 7. 22:00
 10/41 anonim ***** válasza:
78%

Lehet hogy vannak normálisak, de én egyet sem ismerek közölük. Buták, primitívek, és közönségesek, bármilyenek is legyenek. Ha szakítani akarsz vele, rádszabadítja az egész bagázst. Főleg, ha lefeküdtetek. Hiszen náluk az a szokás, hogy a szüzesség elvesztése együtt jár a házasággal, a házaság a gyerekkel. Nem egy ismerősöm terhes már a 15-16 éves korosztályból...ilyen környékem lakom, tudom, hogy milyenek. Gyerekkoromban tőlük kaptam el a tetveket. Mindig csodálkoztam, hogy miért olyan buták. Na azért mert a nők nem lehetnek okosabbak a fiúknál, mert akkor nem tudnak beházasodni, és egy egyedülálló 20 éven felüli cigány lány az nem elfogadott. A fiúk ugye meg a minta alapján a fizikai mivoltukra helyezik hangsúlyt. Egyszer láttam a hiradóban egy cigány diplomást....érted a hiradóban ....szánalmas, hogy ez nagy hirnak számit. De igaz. Én félek tőlük. Gyerekkoromban majdnem megerőszakoltak, megfenyegettek, fojtogattak, lelkileg terrorizáltak, mert okosabb voltam, és szőke hajam volt. Ha lemered őket cigányozni megsértődnek, de ha engem valaki magyarnak nevez, az természetes számomra...hogy várják el, hogy a társadalom befogadja őket, ha ők nem tudnak megváltozni. Az egész családi felépitésük ellentétes minden fejlett, demokratikus társadaloméval. A magatartásuk úgyszintén. Szégyellem, hogy magyarul beszélnek, közben szidják a magyarokat. Ez sztem nem rasszizmus, hanem puszta realista érzék. Nem tudom őket szeretni. Visszataszióak számomra.


A te helyedben önként és dalolva szakitanék vele, amig nagyobb baj nem lesz belőle. Nem sértegetlek, nyugodtan le is pontozhatsz, de SOSE kösd össze az életedet egy cigánnyal, mert megbánod...

2009. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!