Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy visszakapjam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy visszakapjam? 3 hónapja nem vagyunk együtt, de én még mindig nagyon szeretem.

Figyelt kérdés

Ez alatt az idő alatt barátok voltunk, de csak egyszer mondtam el neki hogy szeretnék még vele lenni, mire ő az mondta hogy ő kiszeretett belőlem, bár én nem értem hogy lehet kiszeretni valakiből egy perc alatt.A 3 hónap alatt volt mikor többször megölelt, puszit adott vagy pl kétszer meg is csókolt, és volt 2-3 alkalom mikor azt mondta szeret, de egyből rá is vágta hogy barátilag. Tegnap megmondtam neki hogy inkább ne is találkozzunk, jobb lesz ez így, de ma mégis beszélgettünk, nem tudom mit tegyek.

Ha van valaki akivel már történt ilyen és tudna nekem segíteni akkor annak szívesen venném a tanácsait.Már nagyon magam alatt vagyok :(



2012. nov. 18. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy sablon duma, és a legtöbb még szerelmes fél meg se hallja ezt, de: ne akard visszaszerezni.


Elküldött maga mellől, nem akarja megoldani a problémát, ami miatt fokozatosan kialakult benne, hogy már nem szeret (mert valóban nem egyik percről a másikra történik). Hogy akkor miért is csinálja ezt? Nos, valószínűleg azért, mert még valahol élnek benne a kellemes emlékek is, és a vonzalom, de ebből már nem sok eséllyel lesz normális kapcsolat. Persze, bízhatsz benne, és küzdhetsz, amíg ki nem fordulsz önmagadból, és lelki ronccsá teszed magad, és ha te vagy a szerencsés 100 000. versenyző, akkor lesz lehetőséged még kellemes időket is eltölteni vele, mielőtt megint beüt a krak. Vagy, ehelyett teljesen megszakíthatsz vele minden kapcsolatot, élheted a saját életed, és mikor készen állsz rá, kereshetsz valakit, aki nem hagy el, és akivel tényleg működni fog.

2012. nov. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,talán igazad van,lehet hogy ezt kéne tennem.Valahogy megpróbálom ezt.És még egyszer köszönöm!
2012. nov. 18. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!