Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy megálmodtam,...

Lehetséges, hogy megálmodtam, hogy ki volt a tesóm előző életében?

Figyelt kérdés

Még a játszóházas időszakban történt, a fiú tesómmal mindig betettek minket játszani, imádtunk ott lenni, több ilyen játszóházban is megfordult bevásárló központokban. Egyszer az álmomban is megjelent, ketten játszottunk a játszóházban, de nem volt senki az épületben csak mi ketten, vagyis a bevásárlóközpontban. És a tesóm az álmomban egy kislány volt, akit nem ismertem, de mégis tudtam h a tesóm az. Utána elsétáltunk a kajálda elé, az felett nagy betűkkel ki volt írva hogy Anna Larm. Nem tudtam hogy ki az, de később kiderült h már halott, de újjászületett abban a kislányban akivel játszottam, aki a tesóm volt. Mondjuk az álmomban nem biztos, hogy a tesóm volt, azt nem tudom már.

Nagyon élethű volt, felébredés után sokat gondolkodtam rajta és a mai napig emlékszem rá. Több évvel később történeteket írkáltam füzetekbe és gondoltam beleteszem Anna Larmot, megformálom a karakterét és kitaláltam neki egy nemzetiséget: Finnországot választottam, de nem azért mert az tetszett, hanem mert volt egy olyan érzésem, hogy azt kell választanom. Most újra érdekel ez a téma, beírtam a keresőbe hogy Anna Larm és kidobta hogy 1700 vmennyiben született Finnországban. Nektek erről mi a véleményetek?



2014. dec. 19. 15:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Jó a fantáziád.
2014. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem semmi.
2014. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

betudod ennyivel hogy fantázia? Mikor akkor még nem is tudtam h létezett-e ilyen személy főleg h az országot is eltaláltam ráérzéssel????


Kérem olyan válaszoljon aki hisz benne és tud normálisan is válaszolni mert elegem van a kis tinikből akik csak trollkodnak

2014. dec. 19. 15:46
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
Az ember sok butaságot álmodik össze.
2014. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
húzzon már el innen aki nem hisz benne, nem vagyok rátok kíváncsi
2014. dec. 19. 15:53
 6/25 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom mit szabad írni. (azt már tudom, hogy itt a saját vélemény, és a viccelődés az mind halálos bűnnek számít)

Az oldal üzemeltetői szerint bárki válaszolhat ugyanúgy, ahogy bárki kérdezhet, ha nem trágár.


Mit fogadsz el?


"Lehetséges, hogy megálmodtam, hogy ki volt a tesóm előző életében?"


Nem lehetséges, mert szerintem nincs előző élet. Persze gondolom a saját vélemény egyenlő a trollkodással.

Remélem nem fognak megkövezni ezért.

(ja, és bárcsak még tini lennék, de sajnos nem)

2014. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
de oda írtam h akik nem hisznek benne azok ne írjanak de látom senki se tartja tiszteletben a kérésem és eddig egy normális válasz nem érkezett. Hol vannak akik hisznek benne? Miért bújnak el?
2014. dec. 19. 16:12
 8/25 Legoman ***** válasza:
50%

A kérdező hisz benne és kérdést tett fel. Nem azt kell mondogatni neki, hogy nincs előzőélet stb. Ne romboljátok már le senki hitét.

Ti is hisztek valamiben, ő is hisz valamiben. Mindenki hisz valamiben, de most az ő hitjéhez kell igazodnunk és megválaszolni a kérdését. Még ha a nehezünkre esik, akkor is.


Természetesen lehetséges. Az ember tudatalattijában benne vannak az előző életei. Ezeket elő lehet hívni, de erre egy átlag ember nem képes. Ismerek olyat, aki képes rá. :)

Ha hozzáérsz valamihez, az energiád, amit magaddal hordozol az ott marad, és minél többször érintkezel ezzel a tárggyal vagy mással, akkor az illető energiája rád ragad és az álmaidon keresztül megnyilvánulhat, főleg ha érdekel a téma.

Nem azt mondom, hogy minden név, amellyel álmodunk az előző élete valakinek, de ha érzés is járul hozzá és ilyen sokáig emlékszünk rá, akkor már benne lehet a kategóriába. :)

2014. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes választ, végre valaki

Mikor ezt álmodtam akkor még kicsi volt, nem igazán foglalkoztam vele, tehát úgy gondolom, hogy a tesóm előző életét álmodtam meg.

2014. dec. 19. 16:21
 10/25 anonim ***** válasza:
51%

Bocsi, a vélemény nem trollkodás.

A Magyar Köztársaság Alkotmánya

"61. § (1) A Magyar Köztársaságban mindenkinek joga van a szabad véleménynyilvánításra, továbbá arra, hogy a közérdekű adatokat megismerje, illetőleg terjessze."


Számomra is vannak zavaró vélemények, de attól az még vélemény.

A tréfa nem üldözendő dolog, a nevetés szinte orvosság.


Lehet, hogy nem mindenki hisz ugyanabban, de a válasz ennek ellenére lehet segítő célú. Így a kérdező több lehetőséget is megismerhet...


Az álom az egy szuper dolog, de nincs köze un. előző élethez. (ami szerintem sincs)

Az emberek "működéséről" tanultam sokat (iskolában), és ezért AZ a meggyőződésem, ami.

2014. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!