Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges hogy a lelkemmel...

Lehetséges hogy a lelkemmel át mennyek egy másik testbe?

Figyelt kérdés
Ha igaz az Ezotéria, akkor a testem csupán egy tárgy, én a lelkem vagyok valójában, és ha a testemből kilépek, akkor a akkor a testem egy szimpla élettelen tárgy marad, miközben a lelkemmel "élek" tovább. De ha a lelkemmel ebben a testben tudtam élni, mért nem lehetne egy másikba ? Mondjuk egy nagyobb bábú testébe tudnák élni ? Igen egy tárgy, de lélekkel mér élő, ahogy lélek nélkül a test is tárgy! Mit gondoltok ?

2014. szept. 12. 17:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
egy bábúnak nincs központi feldolgozóegysége ezért nem is lehet lelke
2014. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
nincs semmi.de a semmi az már valami,tehát a valami az nem semmi,ezért a semmi valami.és semmi.
2014. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

menjek

a mennyek az valami más :D

2014. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ok, de hogy lehet a lélekkel másik testbe átmenni, vagy van rá esély egyáltalán ?
2014. szept. 12. 17:50
 5/25 anonim ***** válasza:
Az emberi testnek azért bonyolultabb a felépítése, mint egy bábunak, nem gondolod?Megvannak az adottságai a fizikai testenek az élethez, idegrendszer, tüdő, stb.Hogy a lélek élni tudjon benne, tehát fizikailag létezni.Kapis?
2014. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De hiába van meg mindez, lélek nélkül semmi, és én szerintem a lélek gyorsan átszokna az új fajta testhez, mivel a lélek test nélkül is "él", szóval a lélek élne a bábú testben, csak másképp mint az emberiben, hisz a léleknek sincs tüdeje, szíve test nélkül!
2014. szept. 12. 21:22
 7/25 anonim ***** válasza:

"...ha a testemből kilépek, akkor a akkor a testem egy szimpla élettelen tárgy marad.." - írod.

Ez eddig oké.

Ám két lélek nem fér meg egy testben, tehát lélek nélkülibe mehetne át.

Azt írtad, hogy az a test halott. Halott testbe miért menne át a lélek?

Bábuba nem költözhet, hiszen az életképtelen, ráadásul feje is üres! Mit csinálna a lélek egy mozgásképtelen, üresfejű bábuban?

2014. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A test se mozog lélek nélkül, de lélekkel igen, így szerintem a bábú már tudna lélekkel, amennyire persze kidolgozták azt, Kínai gyártmányba nem mennék! :) A léleknek semmije sincs, mégis él, így mért ne lehetne bábúba ?
2014. szept. 12. 22:14
 9/25 anonim ***** válasza:

"A test se mozog lélek nélkül, de lélekkel igen"

Tehát azt mondod, hogy minden állatnak és növénynek is van lelke.


"Lehetséges hogy a lelkemmel át mennyek egy másik testbe?"

Ne elmélkedj rajta, hanem csináld, a tett halála az okoskodás.

2014. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

A bábunak szerinted van izma, ízülete, stb, ami a mozgásához szükséges?Hogy a rákba mozogna egy merev műanyagból készült bábú, akárhogy is erőlködne benne az a lélek?!

Ha igaz az, hogy a lélek tovább él a test halála után az is azért kényszerül kiszállni a testből, mert a halott, életre képtelen testet már nem tudná használni, na az kb olyan lenne, mintha egy bábú testében kényszerülne maradni.Cselekvésképtelen lenne benne.És miért?Mert a halott testnek nincsenek már életfunkciói, ami által a lélek ebben a dimenzióban képes lenne megnyilvánulni.

Na de még ha be is költözhet a lélek egy népművészeti kancsóba a polc tetején, akkor is, mire megy vele??

2014. szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!