Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért nem álmodom vele? Többi...

Miért nem álmodom vele? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Öngyilkosság vagy gyilkosság áldozata lett az egyik nagyon közeli ismerősöm, ami még nem derült ki. Nagyon sokat volt nálunk, nagyon sok mindenről beszélgettünk, de soha nem volt a gondolataiban az, hogy öngyilkos legyen egyszer. Most ősszel, 2 hónapja történt, halva találták egy folyóban. Állandó téma idehaza, előttem látom még az utolsó alkalmat is. Mégis hogyan lehet, hogy nem álmodom róla?

#nemálmodom
2015. jan. 11. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont azért mert sokat beszéltek róla


Álmokba olyan dolgok jelennek meg ami tudatalatt foglalkoztatja az embert és nem sokat beszél róla

2015. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont.Ez amúgy mitől reinkarnáció? Nem akarok kötekedni,csak kíváncsi vagyok.. :)
2015. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 openyoureye ***** válasza:
Én sem értem, hogy sikerült ezt a reinkarnációval összehozni...
2015. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Véletlenül, eléggé megviseltek a történtek biztos azért.

ÚJ KÉRDÉSKÉNT feltettem az ÁLOMHOZ!

Nem vettem rossz néven a hozzászólást!Köszi

2015. jan. 12. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!