Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti éreztetek már ilyet?

Ti éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés

Én ezt most komolyan kérdezem és nem szeretném, hogy trollkodjatok.


Sokszor (szinte mindig) azt érzem, hogy egy lélek vagyok és nem az vagyok akibe be vagyok zárva. Na most ez nem tudom mennyire érthető így... tehát úgy érzem, hogy én ezt a testet csak használom valamire, hogy mire azt még nem tudom. Én hiszek az előző életben de egyáltalán nincs semmi emlékem ezzel kapcsolatban. A másik dolog az, hogy úgy érzem, hogy nem ismerem magam eléggé. Ezek mitől lehetnek? Van még valaki így ezzel?



2015. jan. 26. 00:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és nem vagyok skizofrén vagy bármilyen tudathasadásos akármi.
2015. jan. 26. 00:28
 2/9 anonim válasza:
Ha hiszel a reinkarnációban, akkor gondolom hallottál már róla, hogy e szerint, mindrnkinek van egy halhatatlan része-lélek- ami újra születik. A lélek leszületése előtt keresztül megy az ún. felejtés fátylán.Ezért nem emlékszünk az előző életeinkre. :)
2015. jan. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem csak használnád ezt a testet valamire, akkor az milyen volna? Le tudnád írni? Milyennek kellene érezned magad?

Elégedetlen vagy a testeddel?

Vagy azt hiszed, hogy az volna a normális, hogy a test használ téged és nem látsz túl az ösztöneiden?


Mi az, hogy nem ismered magad eléggé?

Mit akarsz megtudni?

Vagy teljesen máshogy viselkedsz, mint ahogy erőszakkal beadod magadnak, hogy milyen vagy?

2015. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fish1 ***** válasza:

A test a lélek "járműve". A test, a lélek és az elme szoros összefüggésben állnak egymással. Ezért van az is pl, hogy a negatív gondolatok és érzések tömkelege egy idő után megbetegíti a testet.

Az előző életekkel kapcsolatos emlékek előhozhatók hipnózisban.

Az ellen, hogy nem ismered magad eléggé, csak te tehetsz. Erre való az önismeret, meditáció és hasonló dolgok.

2015. jan. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Akkor ébredsz rá igazán hogy volt előző életed, hogy az előző életeddel kapcsolatos dolgokkal találkozol a mostani életedben, legyen az egy helyszín, egy lakás belseje, egy fénykép, egy érzés, egy személy. Ezeket az érzékeset nem nagyon tudom én se megmagyarázni, de ez tuti biztos mert ismerősömnek volt egy kutyája akit az előző elhalálozott kutyája után szerzett 1 hónappal és amikor ugyanúgy nevezte el mint az előző kutyáját, akkor hallgatott a nevére és egyből ugrott, s kísértetiesen úgy viselkedett mint az előző kutya, aki már nem él, mi meg csak néztünk hogy mi van.
2015. jan. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok. Van hogy mintha megszületnék egyik pillanatban és nézem a kezeimet, hogy van valami test amiben benn vagyok és tudom irányítani és mozgatni. De miért van ilyen alakja nem erre emlékszem. Miért vagyok itt? Mi a feladatom? Miért most? Ki vagyok? Nekem havi párszor jön elő ez az érzés de nem tudok vele mit kezdeni.
2015. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem "néha" /nem részletezem mikor/ :D de egyértelműen azt érzem hoyg én valahonnan máshonnan vagyok ebbe a világba csatlakozva.. furcsa érzés, lehet félelmetes is de jó.

a hátam kozepénél érzem olyankor

2015. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Enyhe deperszonalizációs zavar némi vallásos beütéssel?

[link]

2015. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is ezt érzem.
2015. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!