Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti éreztetek már ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy párom nem régóta vagyunk együtt, de már régebb ota ismerem. Ahogy látom őt nagyon tetszik (tipikus én esetem szinte alig hittem el, hogy összejöttünk), azt mondta szeret, de van, hogy 3napig nem ír, parancsolgat, szándékosan sérteget. De én még is hagyom, elnézem neki, mert nem tudom mit vár el és úgy gondolom több van benne. Volt már veletek is hasonló? Kérlek normális válaszokat!
2015. jan. 8. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd ott, nem érdemel meg. Gyere át hozzám, nálam elverheted az időt nyugodtan ;)
2015. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne hagyd, hogy lealacsonyito hangnemben beszeljen veled. nagyon szuper hogy megtalaltad azt akire mindig vartal, de igenis o is erezzen ugyanugy irantad mint te. becsuljon meg es legyen kedves. tudasd vele hogy neked arra van szukseged hogy ereztesse hogy szeret es a fiuknak igenis kedveskednie kell a baratnojukkel. eleg gyerekes ha serteget stb... hat megis mit var el??
2015. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen pasi nem kéne, akármennyire is jól néz ki. Az önbecsülésem fontosabb mint hogy egy mutatós fallosz kutyája legyek.
2015. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat!

De jöhet még!

2015. jan. 9. 12:14
 5/7 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok ezzel 27L
2015. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, és nem igazán tudok mit kezdeni :/ nagyon furcsa érzés
2015. jan. 11. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
igen nagyon rossz
2015. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!