Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Csak a múltból a jövőbe lehet...

Ozmium42 kérdése:

Csak a múltból a jövőbe lehet reinkarnálódni, fordítva nem?

Figyelt kérdés
Akik visszaemlékeznek az előző életükre, rend szerint az elmúlt századokban éltek. Olyat is említenek, hogy egy éppen születő gyerekbe reinkarnálódik az éppen elhalálozó rokon lelke. Bár a magyarázatok szerint úgy tűnik, hogy a lélek dimenziója független a tértől és az időtől, mégis úgy tűnik, a folyamat időben egyirányú. Klassz lenne, ha valaki tudós lenne a távoli a jövőben, a halálakor a múltba reinkarnálódna, és abban a testben ezo-hívő lenne, és emlékekre tehetne szert a tudós életéből.
2015. márc. 20. 16:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Vigyázz magadra haver, mert az is megeshet, hogy holnap a saját reinkarnációddal találkozol, mint újdonsült busman . A tér és idő nem szabhat határt a fantáziának . xD
2015. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 schocko ***** válasza:
25%
Még soha senki nem reinkarnálódott egyik irányba sem.
2015. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Időben átfedő inkarnációk? Erre nem gondoltam, de jogos feltevés. Miért ne, ha már téridőtől és logikától úgy is elrugaszkodhatunk?


[link]

2015. márc. 20. 17:17
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
Az idő nem létezik, csak egy fogalom amit az elme talált ki a világ változásának mérésére. A múlt és a jövő nem létezik. A világ csak egyidejűleg létezik, egyszerre csak egyfajta világ van és múlt és jövő világ sem létezik. Illetve létezik, csak másképp néz ki, mert folyamatosan változik. Ez a jövő világa is, csak másképp fog kinézni, szóval így létezhet maximum, hogy a világnak egyszerre csak egy formája van és nincs azon kívül formája, de változik. A reinkarnáció maximum a jövőben lesz opció.
2015. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az idő semmivel nem kevésbé létező, mint más fizikai mennyiségek, vagy te vagy én.
2015. márc. 20. 17:46
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
szerintem elképzelhető hogy visszafele is reinkarnálódhat az ember. a szkeptikusok meg mennyenek másik kategóriába ha kérhetnénk
2015. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Spilerke ***** válasza:
62%
Érdekes, hogy a reinkarnációban egy biztos pont sincs , ahány ember annyi elmélet. De mindegyik bizonytalan lábakon áll. [link]
2015. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Lehet a múltba is, söt a távoli múltba!

Csak hogy eszébe jusson valamelyik zakkantnak, hogy a fáról lemászó és lent maradó előemberré reinkarnálódjon és meggondolva magát visszamászik!

Nos, akkor aztán fuccs lesz az emberiségnek!

2015. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mi a bizonyíték az idő létezésére? A változás? Az nem bizonyíték, az reakciók kapcsolatlánca is lehet a kezdettől kezdve, szerintem csak egy világ van és nincs több idősík.
2015. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Négyes voltam.
2015. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!