Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek meg vagyok átkozva?

Szerintetek meg vagyok átkozva?

Figyelt kérdés

Végső elkeseredésemben már csak erre tudok gondolni, mert a szerelem terén ilyen lúzer tuti nincs másik mint én.

Azt mondják hogy nem vagyok csúnya, a munkahelyemen mindig megdicsérnek hogy csinos vagyok, és általában szívesen barátkoznak velem mindenhol.

Mégis még sosem jártam senkivel. Én vonzom a kattantakat, mert csak olyanok akartak eddig velem összejönni. Az első pszichopata (őt jó hogy megúsztam, azóta más lányokat követ és zaklat) a második főiskola szerte hirhedt volt, mert mint kiderült több személyisége is van a harmadik pedig megsértődött mert nem akartam hozzámenni az első randi után.

Azóta nem randiztam senkivel. Még az öreg bácsikák szeretnek nekem udvarolni.

Beleszerettem tavaly egy emberkébe, teljesen egy hullámhosszon voltunk, majd kiderült hogy nem egy csapatban játszunk. Szerintetek? Azóta is érte sajog a szívem :(

Régen sminkeltem, nagyon vékony voltam úgy se kellettem senkinek, az utóbbi egy évben viszont elhagytam magam, felszaladt pár kiló, így se vesznek észre. Szóval az alakom nem lehet az oka.

A sok csalódás valóban meglátszik, félénkebb vagyok mint mások, de hamar feloldódok és beszélgetek. Bulizni nem járok, nincs is nagyon kivel, egy barátnőm van, de ő nem bulizós.

Félek hogy sosem fog összejönni a szerelem számomra :( Mindenkinek van párja, lehet az sovány vagy nagyon duci, gyönyörű vagy ronda (de tényleg egy nagyon ronda volt osztálytársamnak is komoly kapcsolata van ) csak nekem nincs senkim :(

Miért? Nekem ez rendeltetett? Átok? Mit csináljak? :(((



2015. márc. 27. 19:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És 26 vagyok, szóval az aggódásom jogos, hogy előbb öregszem meg hogy összejöjjön a szerelem :(
2015. márc. 27. 19:52
 2/11 anonim ***** válasza:
Én meg még soha nem csókolóztam, ha az megnyugtat téged. Sem felsőbbrendű, sem rosszabb nem lettem tőle. De nem is futok senki után és engem sem tepernek le. Tény, hogy elgondolkodtató.
2015. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a hozzá illő, csak idő kérdése és rád talál.
2015. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok csak én 23 vagyok :( Én is vonzom a nm hozzám illőeket. Volt olyan aki zaklatott, majdnem rendőrségi ügy lett belőle, nem bírta felfogni hogy köztünk nem lehet semmi. A másiknak felesége volt úgy akart velem összejönni, a harmadik egyszerre több csajjal kavart. És azóta nekem sincs senki. Nem kell nekem tökéletes pasi, csak olyan akivel kölcsönös vonzalmat táplálunk egymás iránt, és megbecsül.

Ne aggódj, egyszer amikor majd nem is számítasz rá, na akkor jön majd az "igazi".

2015. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mi ez valami lúzer önsajnáló csoport?
2015. márc. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2015. márc. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2015. márc. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán csak peched van, talán a viselkedésedben van valami ami ezt okozza. Értem én ez alatt, hogy lehet hogy túl gyerekes vagy, túl visszahúzódó vagy csak nem adsz megfelelő visszajelzést és ezért a eltántorítod azokat akik közelednének hozzád (a szélsőséges fazonokat leszámítva). Szóval ezernyi oka lehet anélkül hogy Te ezt észrevennéd. Ez szerintem úgy oldódik meg hogy valaki elmondja hogy viselkedsz és akkor tudsz ezen változtatni vagy elmész egy pszichológushoz. Én ez utóbbit ajánlanám, egyrészt mert ha egy ismerős mondja el az akár nagyon kellemetlen is lehet mindkettőtök számára, másrészt mert egy pszichológus nem csak megmondja mi a baj de meg is tudja mondani hogyan segíthetsz ezen.
2015. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Mindenkinek megvan a hozzá illő, csak idő kérdése és rád talál."

Igen, ezt szokták mondani, ha nem jön össze. Én meg élek egy olyan kapcsban, ahol nincs szerelem és nem tudom menjek-e, maradjak-e.


Nem csak Te vagy ilyen "cipőben", Rajtad kívül még sok ezren, millióan… Társkereső? Nem ajánlom. Kis ideig érdekes, de többet árt, mint használ. Talán válogatós vagy, nem veszed észre azt, akinek kellenél, mégha teljesen normális az a srác.


Igazam van, vagy igazam? :))

2015. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit vársz?Majd bekopogtat a nagy Ő?

Menj társaságba,ne otthon ülj!Eszem megáll!

2015. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!