Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lehet velem a baj, nehéz...

Mi lehet velem a baj, nehéz gyerekorom óta leértékelem Magan pesszimista vagyok úgy érzem senki sem szeret ha szerelmes leszek rendszerint idôvel elutasítanak?

Figyelt kérdés

28 évesen egyszerüen semmi önbizalmam Soga nem volt barátnôm 1 lánnyal csókolóztam ölelkeztem életemben de végül ô is elhagyott másért. Tudtam akkor hogy ez lesz éreztem hogy én nem lehetek neki elég jó hosszútávon és lesz tôlem sokkal jobb.

Soha nem hittem benne igazán hogy engem lehet szeretni vonzódni hozzám mint férfihez..

Most újra szerelmes lettem elhitettem magammal udvaroltam persze már el sem merem hívni.. És kezdem úgy érezni hogy a háta közepére sem hiányzom..Nem tudom megvalósítani Magan mert félek az elutasítástól amiben szinte biztos vagyok. És úgy érzem nem vagyok normális.. Rettegek tôle hogy ô sem gondol annak sôtbmások sem. Egész eddigi életem egy vegetáló magányos önemésztô bujkálás a normálusnak színlelt sivár életemben..

Rám a horoszkópom.

És most ujra ugy éreztem, hogy szerethetek szerethetnek megérthetnek de megint halványul a remény gyötörnek a kételyek és a realisztikus materialista tények is.

Hiába dolgozom tanulok a belsô szomorúságvelemészti az élni akarásomat és Egy lusta bujkáló ösztönlénnyé alacsonyít kívánom a halált sikertelem vagyok szeretetlen ôrült önbizalom és valódi remény nélkül.

Segíthet rajtam a regressziós hipnózis?

Komoly válaszadókra vagyok kíváncsi.


2015. ápr. 8. 02:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Rák* a horoszkópom skorpió aszcendessel
2015. ápr. 8. 02:24
 2/11 anonim válasza:
Szerintem rajtad az segítene ha végre elhinnéd hogy érsz annyit mint akármelyik ember ezen a bolygón. Amiket itt felsoroltál : Asztrológia meg hipnózis meg ilyenek ezek szerintem mind áltudományos maszlagok amik nem fognak választ adni a kérdéseidre. Van egy lány aki vonzódik hozzád tehát lát benned valamit amit lehet te sem látsz. Gondolom barátaid ismerőseid is beszélnek veled tehát ők is látnak benned értékes dolgot. Tessék számotvetni... Vajon mi az amit az emberek látnak te pedig nem?
2015. ápr. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ne menj hipnózisrá. Ha gondolod menj pszichológushoz. Tok elég. Légy kitarto, meg tudod oldani apránként!! Elvaltak a szüleim, okozott ezt-azt. Lehetséges hogy gyerekkori dolog, a pszichológus elég! Másik: senki sem véletlenül van itt a Földön. Szedd össze magad, és lépésről lépésre rakd össze az önbizalmad. Bízzál a csajban, és magadban, miért ne működne. Na jó, leirom: nekem a szüleim valasa okozott ilyesmit. Ne tudd meg hány év után jöttem rá. De rajottem és dolgozom magamon, segitsegem is van hozzá, de nem ezoterikus, és csodálatos párom van, és ez a legfobb. Menni fog! :) Ja, könyörgöm, ne ragodj és ne forgasd be magad. Előre nezz! a horoszkópodbol ítélve érzékenyebb és érzelmesebb vagy az átlagnál, ezért jobban megviselhetnek dolgok, nincs ezzel semmi baj. Feladat: csajra nyomulni, elvezni, hogy vele vagy és a fentiek.
2015. ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bollocks ***** válasza:
Mi köze ennek az egésznek az ezotériához? Fordulj pszichológushoz!
2015. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"És most ujra ugy éreztem, hogy szerethetek szerethetnek megérthetnek"

Szedd össze magad. ( a"rák" jelűek általában családcentrikusak)

- hódítsd meg a leányt!

2015. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányod van, ezen tud pszichológus segíteni. Nem mondom, hogy szedd össze magad, mert ha erre képes lennél, akkor nem így állnál.
2015. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na mindegy leszek a lelki gyámod pedig öregebb vagy nálam, de sebaj! Gondold végig mit veszíthetsz ezzel, a méltóságod, az önbizalmad nem beszélve a csalódásról, viszont ezek java részét már rég elvesztetted más szóval nincs mit veszítened, de ha gyáva módon megfutamodsz életed végéig bánni fogod, legalábbis ezt szokták mondani a giccses filmekben. Meg azt is szokták mondani, hogy aki nem mer az nem nyer. Jah, és ne légy már ilyen érzékeny bazzeg lejáratsz minket a nőstények előtt.
2015. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Legoman ***** válasza:

Igazuk van az előttem levő válaszolóknak.

Neked most nem hipnózis kell, hanem önbizalom növelés.

Elmehetsz pszichológushoz is, ha szeretnél, sőt ajánlom, hogy azért oda is menj el. Ő meghallgat téged. :)

A lényeg, hogy ha szereted, akkor hódítsd meg a lányt, ha nemet mond, hát nemet mondd. Van még más lány is a bolygón, aki lehet, hogy sokkal szebb, mint ő, és még jobban fogod szeretni, ha pedig igent mondd, akkor nem véletlenül mondott igent.

Mint, ahogy előttem is írta az Ügynök.

"aki nem mer az nem nyer."

Ezt jól tartsd észben.

2015. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megpróbálom.

Azt mondják sokan a gondolataink teremtik a valóságot és vonzzák be az embereket a Nagy ôt is az életbe. Én úgy érzem a Nagy ô -t megtaláltam. De próbálkozok hátha pozitívabb és bátrabb leszek végre.

2015. ápr. 8. 16:09
 10/11 Legoman ***** válasza:

Nem csak próbálkozol, hanem csinálod is!

Nem bátrabb leszel, hanem bátor vagy!

Már most is.

2015. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!