Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire cikki, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire cikki, hogy belém még senki nem volt szerelmes? 17F

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 12:20
1 2
 1/14 anonim válasza:
Fordulj nőgyógyászhoz!
2015. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

Én csak a saját példámat tudom mondani. Mikor annyi voltam mint te, 17 évesen harmadikos gimnazista voltam.


Legalább fél tucat (6) lány jut most eszembe az akkori elsős-másodikosok közül, akik 14-16 évesek voltak és odáig voltak értem, szerelmesek voltak belém. Abszolút magamból kiindulva én cikinek érezném a helyedben.


21/F

2015. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Semennyire, ráadásul nem tudhatod, így van-e.

Tizenéves lányok - főleg a normálisabbja - elég ritkán vall szerelmet fiúnak...

2015. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kb.max annyira mintha vlki még nem volt szerelmes:) hacsak nem volt dolgod 500 nővel és egyik se szeretett beléd akkor lenne fura de ebbe nincs semmi kínos vagy ciki
2015. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nos ezt nem neked kéne érezned? Mindenki máshogy viseli...én 20 vagyok de még soha senki nem nézett a szemembe és mondta, hogy szeret. Én speciel ebbe belerokkanok és lassan dokihoz kell mennem...lefelé az önutálat csúszdáján. 20/F
2015. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, mi lehet ennek az oka, hogy nem talált még meg a szerelem?
2015. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1. "cikki" 1 k-val írjuk - ciki

2. ha te annak érzed, az már a te gondod

3. nem az, de a magánéleted rajtad kívül mást nem érdekli

4. fiatal vagy, majd lesz, aki szerelmes lesz beléd, de ahhoz az is szükséges, hogy te is legyél belé

2015. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Katolikus plébános ***** válasza:

Én még 18 évesen se tudtam,hogy mi az a szerelem,felvilágosító óráról hiányoztam sajna anno.

De szerintem a mostani korban se nagy cucc,mivel most a emos fiúk meg a swag gyerekek a menők.Nyugi fiatal vagy még-örülj neki....

2015. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
No... Egy emós sosem volt menő... :D
2015. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Jobb így, mint pofára esni.
2015. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!