Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem volt belém még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt belém még senki szerelmes?

Figyelt kérdés

Volt már kapcsolatom, de soha nem voltak belém szerelmesek, mindig úgy éreztem, hogy csak "jobb híján" vannak velem, az első szerelmem pedig megcsalt. Állítólag nem vagyok csúnya, se buta, átlagosnak mondanám magam. Az elvárásaim se túl nagyok, a külső nem igazán fontos nekem, inkább a személyiségre megyek, az legyen különleges. Azt látom magam körül, hogy mindenki szerelmes, megtalálta a magához illő párját, ilyenkor mindig olyan szomorú leszek. Mi lehet velem a baj?

20/L


2015. jan. 26. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Tul magasan van a lec :D
2015. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
0%

#1essel értek egyet, csak még hozzátenném, h közeleg Valentin nap ;) Akkorra aztán összeszedsz vmi pasit, csakhogy legyen XD

25/F

2015. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hidd el én is mindenfelé szerelmes párokat látok, mégis nagyon sok a magányosan botorkáló lélek. Nem tudom miért talán azért mert akibe érdemes lenne nem mer az ember szerelmes lenni, és így maradnak a parti ribizlik, meg a parti csődörök akikkel pillanatnyi vágyat lehet oltani.
2015. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ha bővebben és reálisan leírnád magad akkor talán tudnánk válaszolni a kérdésre...
2015. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A te elvárásaid hogy jönnek ahhoz, hogy volt-e beléd valaki szerelmes????
2015. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De legalább már volt vlakid. Lényeg h nem láttak benned túl sokat.
2015. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Beszédes vagy? Kedves? Kacér? Ezeket imádják a pasik,ne légy közönséges semmiképp.Ne beszélj csúnyán,ne játszd meg magad. Nem tudom miért lehet ez nálad,szerencsémre eddig akivel jártam szerelmes volt belém.Most már csak egy valakit szeretnék egy életre:) A férjem.Nem lehet hogy túl fiatal korosztály közt keresgélsz? Oké te is 20 vagy,de a pasik később érnek.Nézz szét az idősebbek körében és légy odaadó.Fel a fejjel:)
2015. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán mert te sem voltál még igazán szerelmes.
2015. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy az eddigi partnereiddel nem egyezett a szeretetnyelvetek. Így hiába bizonygatta a szerelmét, te nem értetted.
2015. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyrészről aki boldognak latszik nembiztos hogy az, másrészről szerintem (ha te egy csondesebb karakter vagy) próbáld meg a hozzád hasonlóakat megnyerni magadnak!
2015. febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!