Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azokat kérdezem, akik hisznek...

Azokat kérdezem, akik hisznek ebben, az üldözési mánia lehet előző életből hozott emlék?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lesznek, akik marhaságnak fogják tartani ezt a kérdést, rajtuk átsiklom, kívánom, hogy soha ne kerüljenek olyan helyzetbe, hogy tehetetlenségükben már számukra lehetetlennek gondolt dolgok is eszükbe jutnak lehetőségként.
2015. ápr. 21. 07:59
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
#7 - Szerinted miért emleget "üldözőiként" olyan közismert embereket, akik tényleg nem is tudják, hogy a világon van? Miért ők az ellenségkép? Miért konkrét emberek, konkrét nevek? Soha nem találkoztak semmilyen formában.
2015. ápr. 21. 10:34
 12/47 anonim ***** válasza:
32%
10-es vagyok. Még annyit: a gyógyszerszedés sem old meg semmit, a gyógyszer szedése csak szőnyeg alá seprés, a valódi probléma ott marad a betegben, és éppen ezért nem gyógyul meg!
2015. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy "Pszichiáter kezeli, gyógyszereket kap, amiket szed is, de ezek a képzetek nem csökkennek, sőt."


Megkérdezhetem, hogy az őt kezelő pszichiáter milyen diagnózist állított fel, milyen pszichés betegséget állapított meg, amire gyógyszeres terápiát tartott indokoltnak?

2015. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem nem mondta el, akkor sem, amikor jártam nála, hogy személyesen beszéljek vele emiatt.
2015. ápr. 21. 10:36
 15/47 A kérdező kommentje:
Spilerke - Hidd el, nem adjuk alá a lovat, de az is ugyanúgy olaj a tűzre, üvöltözve állítja az igazát, hogy márpedig az a valóság, amit ő hisz, és mi nem tudunk semmit.
2015. ápr. 21. 10:39
 16/47 anonim ***** válasza:
30%
Rákell beszélni, hogy menjen el egy hipnoterapeutához, és mondjátok neki, hogy így neki is jobb lesz. Nézesd meg vele ezt a videót: Hipnózis Domján András hipnoterapeutával https://www.youtube.com/watch?v=EG7jRmxi3Ew
2015. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 bollocks ***** válasza:

"Szerinted miért emleget "üldözőiként" olyan közismert embereket, akik tényleg nem is tudják, hogy a világon van? Miért ők az ellenségkép? Miért konkrét emberek, konkrét nevek?"


Az nem elég indok, hogy pszichiátriai eset?

2015. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:

# 14


A pszichiátert nyilván köti az orvosi titoktartás. Mivel azt írtad, hogy közeli családtagról van szól, azt feltételeztem, hogy tőle tudod, hogy mi az orvosi diagnózis, ha vagytok olyan viszonyban.


Megkérdezhetem, hogy mióta áll fenn ez a helyzet a családtagodnál, és hogy emellett képes-e dolgozni, illetve többé-kevésbé normális életvitelt folytatni a hétköznapokban?

2015. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
34%
Szedje a gyógyszereket, amit a pszichiáter ír fel neki! Ne mindenféle javashoz, hipnoterápiáshoz menjen. Azok csak elveszik a sok pénzt, de a betegségén nem fognak javítani. A kényszerképzetek csökkenthetők, de nem múlnak el.
2015. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
32%

19-es! Olvasd már el értelmesen az 5-ös és a 12-es hozzászólást! De ide másolom, nehogy eltévedj: Ha beszed egy csomó nyugatót (mert szerinted mit írhatna fel mást??), de a gyógyszerszedés a probléma gyökerét nem kezeli! Némelyik orvos (főleg pszichológusok) azt képzelik, hogy minden csak kémia, lenyugtatjuk a beteget gyógyszerrel, oszt jóccakát! A lelki bajok ettől sokkal összetettebbek!

És:

A gyógyszerszedés csak szőnyeg alá seprés, a valódi probléma ott marad a betegben, és éppen ezért nem gyógyul meg!

2015. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!