Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azokat kérdezem, akik hisznek...

Azokat kérdezem, akik hisznek ebben, az üldözési mánia lehet előző életből hozott emlék?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lesznek, akik marhaságnak fogják tartani ezt a kérdést, rajtuk átsiklom, kívánom, hogy soha ne kerüljenek olyan helyzetbe, hogy tehetetlenségükben már számukra lehetetlennek gondolt dolgok is eszükbe jutnak lehetőségként.
2015. ápr. 21. 07:59
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
nem, a pszichológus nem is az orvosin tanul - de ismétlem, használják a hipnózist, és még sokféle módszert, ami segíthetne. Csak hát nincs idő - és ezért a markába nyomják az elnyomó vegyszart. Gazdag amerikai betegek talán részesülnek feltáró-megoldó kezelésben.
2015. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
6%
31-es! Akkor nem tudom, hogy a gyakorló pszichológusoknak miért van doktori képzettségük?
2015. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Az elmúlt kb. 10 évben folyamatosan romlik az állapota, máshova nem akar menni, egy fedél alatt élünk, szóval eléggé jól tudom, milyen az állapota, az egyetlen, ahol teljesen ép, az a munkahelye, a gyógyszereket, amiket az orvostól kapott, szedi.
2015. ápr. 21. 12:49
 34/47 anonim ***** válasza:
- doktorálhat a pszichológiai tudományokból. Lehet egy bölcsésznek is doktorija. Azt hiszem kevered. Az orvosin végzett ideg- és elmegyógyászokat ideg és elme- szakorvosoknak, vagy másképp pszichiáternek hívják.
2015. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
33 nekem az a gondom itt a kérdésednél, hogy nem mennénk semmivel sem előbbre, ha mondjuk ez egy reinkarnációs maradvány lenne - ettől a tudattól nem lenne jobban a beteg - aki nekem úgy tűnik eléggé beteg, erős téveseszme rendszerrel.
2015. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 Spilerke ***** válasza:

"29-es! A pszichológus is orvos!"


A pszichológus bölcsész - pszichológus szakon végez és a legtöbb pszichoterapeuta (nem orvos!), Nem írhat fel neked gyógyszereket, de segít neked az életben eligazodni, gyógyítja a lelked, de nincs orvosi diplomája érted? Regressziós

hipnózis is, csak pszichológiai ismeretekkel lehet végezni. Komolyan mondom teljesen kikanyarítottad ezt a témát, hogy a középpontban légy. :P

2015. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Spilerke!

30-as vagyok. Utána néztem, igazad van, egyetemi doktorok a pszichiáterek. Bocsi! :) Pszichológus lehet nem doktori végzettségű is, csak főiskolai. Hát én se tudhatok mindent! :)

2015. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 Legoman ***** válasza:

Térjünk vissza most már a kérdésre. :)

Lehet, de nem minden ilyen mánia az.

A regressziós hipnózist ajánlom én is. Egy olyanra vidd el.

A legjobb az, ha leülsz vele beszélgetni, és kifaggatod, hogy kik ők, és miért akarják lehallgatni. Mert lehet, hogy valamit tényleg tud, csak ezt nem bírja feldolgozni. De, ha valóban beteg, akkor addig faggasd míg be nem látja, hogy teljesen fölösleges az aggodalma.

Olyan kérdéseket kell neki feltenni, beszélgetni vele, és minél többet megtudni tőle, amitől nem fog megőrülni.

De megesik az is, hogy azt mondja, hogy azt nem árulhatja el, mert titok. Olyan esetben ne kezdd el faggatni, hogy mondd már el, hanem fogadd el, hogy nem mondja meg, és kérdezz mást, de olyanokat kérdezz, amiben megkapod a választ a kérdésedre.

Például megkérdezed tőle, hogy valójában egy kém vagy, és valamilyen információ birtokába jutottál? (vagy hasonló). De ő erre azt feleli, hogy nem mondhatja el. Akkor kérdezz rá tőle, hogy mit csinálsz a szabad napjaidon? Mi a kedvenc színed, vagy milyen zenét szeretsz hallgatni? stb. Szóval átlagos kérdéseket, amikre nem mondhatja azt, hogy titok.

De arra vigyázz, hogy téged ne hogy kinyilvánítson annak, hogy lehallgatod őt, és valakinek információt küldesz róla.

Érd el azt, hogy megbízzon benned, és beszélgess vele, de ne csak őt kérdezd, hanem te is mesélj magadról.

Például elmondja a kedvenc színét, és te is elmondod neki, majd rátereled a témát különböző dolgokra.

Szerintem ez a legjobb módja annak, hogyha nem akar elmenni semmilyen hipnózisra.

De csak óvatosan, mert ha elérted, hogy megbízik benned, akkor valóban mutatnod kell neki, hogy tényleg mellette vagy, és nem akarod például lehallgatni.

Eléggé bonyolult. Szóval a lényeg, hogy ne kelljen félelemben élnie otthon.

Azután ha jobb az állapota már az utcán is beszélgethettek, de akkor ugyanígy elölről kell kezdeni. Nem szabad elsietni. Lehet, hogy hónapokban fog telni, de hinned kell azt, hogy meggyógyul ebből a traumából vagy betegségből. :)

2015. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
40%

Meg kell neki mondani az igazat:

A barátjai, szerelme és családja is bármikor elárulhatja, megölheti őt. Bárki aki kapcsolatba lép vele: lehet minden mögött csak a pusztítás áll.

A megoldás, hogy ne szolgáltassa ki magát másoknak 100%, legyen B terve és induljon ki magából és abból, hogy mit akarna és mit tenne másokkal.

2015. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
40%

Konkrétan kifigyeli és akar neki ártani?

Ártatlan embereket vádol?

Nem ő akar nekik ártani?

Könyörögjön kegyelemért hát...

2015. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!