Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azokat kérdezem, akik hisznek...

Azokat kérdezem, akik hisznek ebben, az üldözési mánia lehet előző életből hozott emlék?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lesznek, akik marhaságnak fogják tartani ezt a kérdést, rajtuk átsiklom, kívánom, hogy soha ne kerüljenek olyan helyzetbe, hogy tehetetlenségükben már számukra lehetetlennek gondolt dolgok is eszükbe jutnak lehetőségként.
2015. ápr. 21. 07:59
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
49%
A mániáknak és fóbiáknak sokszor nem lehet okot meghatározni, így felvetődhet az "előző" életből hozott érzelmi lenyomat kérdése. Én nem zárom ki.
2015. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 Spilerke ***** válasza:

"9-es! Azzal, hogy azt mondja a "betegnek", hogy amit "képzeleg", olyan nincs is, azzal nem oldanak meg semmit!"


De nem neki kéne mondania, hanem a betegnek kell elfogadnia, hogy a problémája pszichés eredetű érted?


"Tehát nem lebeszélni kell a beteget, nem szőnyeg alá söpörni a problémát, hanem megoldani!"


Ezek szerint olajat kell önteni a tűzre, hogy még nagyobb lánggal égjen? Amit te mondasz nem problémamegoldás, mert problémákat éppen azzal söpörnéd a szőnyeg alá, hogy te adnád alá a lovat. Remélem, hogy soha nem leszek ilyen problémáid, mert nagyon úgy tűnik, hogy nem tudnál megbirkózni azokkal.


"Spilerke - Hidd el, nem adjuk alá a lovat, de az is ugyanúgy olaj a tűzre, üvöltözve állítja az igazát, hogy márpedig az a valóság, amit ő hisz, és mi nem tudunk semmit."


Én elhiszem neked, de te elhiszed nekem, hogy ez egy tipikus reakció a pszichés betegeknél? Tudod nemhiába hívják "üldözési mániának", amíg ő nem lássa be a problémái valódi okát, addig nem is tudnak rajta segíteni. Ha a jelenlegi kezelés nem használ próbáljátok meg valamilyen más gyógymódot keresni, esetleg egy másik gyógyszeres kezelést, vagy egy másik pszichiáterrel.

2015. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Spilerke! 20-as vagyok. Hallottál már arról a terápiás kezelésről, hogy szembesítsük a beteget a problémájával? A terápia lényege az, hogy levisszük mélymeditációba a beteget. Szembesítjük a problémájával. Lemegyünk egészen mélyre a gyökeréig, a beteg legfélelmetesebb mélységének a mélyére. A beteg mondja el saját maga, melyek ezek a legmélyebb félelmei, hol a vége, és hanyasra értékéli ezt a problémát. Aztán kezdjük előlről az egészet. Mindaddig, amíg a beteg azt nem mondja, hogy most már egyáltalán nem érzi a félelmeit félelemnek. Nyílván, ezt a terápiát szakembernek kell elvégeznie, mi, akik nem értünk hozzá, csak kárt tehetünk. Ez ma a valós igazi gyógyítás, nem a gyógyszer szedetése! Nézzél utána!
2015. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 Spilerke ***** válasza:

"a gyógyszer szedése csak szőnyeg alá seprés, a valódi probléma ott marad a betegben, és éppen ezért nem gyógyul meg!"


És amikor te beteg vagy miért szedsz gyógyszereket hiszen azzal, csak a szőnyeg alá söpröd a valódi problémáidat, vagy nem?

2015. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 Spilerke ***** válasza:

"Spilerke! 20-as vagyok. Hallottál már arról a terápiás kezelésről, hogy szembesítsük a beteget a problémájával?"


Hallottam már róla, és én is javaslom a pszichológus bevonását, de komolyan mondom te direkt fordítod ki a szavaimat. Inkább ne is fárasz engem, mert már kezdesz idegesíteni. :P

2015. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Spilerke! Én rendszeresen meditálok! Azért tudok róla beszélni. Hallottál már a Domján féle agykontrollról? Nézzél utána! Ez az agykontroll mélymeditáción alapszik, amellyel nemcsak lelki betegségeket lehet gyógyítani, hanem mindenféle testi betegségeket! Adok egy pár videót, ami meggyőzhet erről:

https://www.youtube.com/watch?v=ukD6swtPlN0

https://www.youtube.com/watch?v=Y8NKAaqfXLg

https://www.youtube.com/watch?v=ep963c9p6JI

2015. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 Spilerke ***** válasza:

"Spilerke! 20-as vagyok. Hallottál már arról a terápiás kezelésről, hogy szembesítsük a beteget a problémájával?"


Hallottam már róla, és én is javaslom a pszichológus bevonását, de komolyan mondom te direkt fordítod ki a szavaimat. Inkább ne is fárasz engem, mert már kezdesz idegesíteni. :P

2015. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Spilerke! A pszichológus nem foglalkozik ezzel a speciális terápiával! Csak a kimondottan hipnózist végző orvos!
2015. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
48-nak igaza van - sokféle módszer van, amit szakember használ, pl Regressziós hipnózist, de orvos és nem pszichológus.
2015. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
0%
29-es! A pszichológus is orvos! Csak hogy tisztában legyünk a titulusokkal! :)
2015. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!