Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen egy karmikus találkozás?

Milyen egy karmikus találkozás?

Figyelt kérdés

Kérem csak azok válaszoljanak,akik hisznek az ilyen dolgokban!

Éltetek már át ilyet?Milyen volt?Hogy zajlik le?Én még sajnos nem éltem át ilyesmit,de sokat hallom innen-onnan mostanában.Szeretném a tapasztalataitokat elolvasni.(Elnézést a sok mellék kérdésért)



2015. máj. 6. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Egy biztos. Úgy indul, hogy azt érzed, mintha régóta ismenéd a másikat, akivel akkor találkozol először. Nem feltétlenül szerelem első látásra, hanem szimpátia. És egyszer csak bevillan valami. Ösztönösen ráérzel mit gondol, milyen az ízlése stb.
2015. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Véleményem szerint minden találkozás karmikus. Az, hogy mennyire ismerjük fel benne a karmikus vonást, az egy más kérdés. És az is, mennyire meghatározó, fontos az életút során. Olyan is van, hogy egyszer csak felmerül egy 10 év előtti 1 perces tekintet találkozás - és világossá válik a jelentése. Olyan is van, hogy 2 évig mondjuk egy szobában dolgozunk, de nem is találkozunk vele valójában, nem is tudunk egymás lényegéről.
2015. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Karmikus találkozás: minden olyan, ami nagy érzelmekkel jár: vagy nagyon szeretetteljes kapcsolat, jó barátság indul meg azonnal, vagy azonnali utálat.
2015. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem minden találkozás karmikus. És néha csak utólag jössz rá, hogy mi volt a célja a találkozásotoknak. Lehet, hogy jót hoz a találkozás, lehet, hogy rosszat tanítási célzattal.
2015. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Semmi sem véletlen.

Minden ami történik veled, akivel találkozol minden nap, az nem véletlen, már ez is karmikusnak számít.

2015. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Én azt olvastam, hogy a karmikus találkozás olyanok között jön létre, akiknek valami dolguk illetve törleszteni valójuk van egymással, egy újabb vagy befejezetlen tanulás, amin együtt kell végigmenniük. Ez jó és rossz is lehet, és nem csak szerelem, lehet szülő-gyerek, lehet üzleti kapcsolat, barátság... stb. Talán a közös, hogy érzed, hogy ez valamiért kellett, hogy nem kerülhetted ki, és nem mindig tudod rögtön a magyarázatot, hogy miért. Mint mikor lekésel egy buszt, ami nem sokkal később balesetezik, de te először bosszankodsz, amiért nem érted el. Nem hiszek a véletlenekben, csak nem mindig ismerjük az összefüggéseket.
2015. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mért kérded?? *_*
2015. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom,hogyha valaki rosszul jön ki a szituációból, és senkinek nincs miatta bűntudata, akkor az karmikus volt; mondjuk nemtom; ja meg érezhetsz adott illetővel kapcsolatban erős szimpátiát, vagy erős taszítást, és lehet ilyen "a szemében volt valami" érzés, vagy hogy esetleg konkrétan felismerted a nézéséből, a tekintetéből a másikat. Szóval lehet taszítás is meg kellemes érzés is az adott illetővel kapcsolatban, sőt, lehet egyszerre mind a kettő is akár.
2016. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!