Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egy SVT (spirituális válasz...

Egy SVT (spirituális válasz terápia) és egy látó együttesen állítják, hogy karma nélkül jöttem a Földre!?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges? Ismer valaki még esetleg olyat, akinek nincs?Ha nincs karmám, azért nyilván van feladatom (nagy vonalakban ismerem, de elég pontatlan) de hogyan tudhatnék meg pontosabbat róla?

2015. máj. 12. 12:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nehezen, hetero vok és nő.
2015. máj. 18. 08:06
 12/15 A kérdező kommentje:
Nehezen, nő vagyok.
2015. máj. 18. 10:15
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Te magad is megválaszoltad, hogy azért nincs karmád, mert másik bolygóról érkeztél. Ilyenkor törlődik minden előző élet emléke (persze nem véglegesen de itt nem veszed hasznát, mert mások a szabályok). Tiszta lappal kezdesz. Karma nélkül is van célod, sőt. Mostmár az öreg lelkek is megkapják a lehetőségét a karma eltörlésének, mert annak a régebbi időkben volt jelentősége. Mostmár az a feladatunk, és te is azért jöttél, hogy megtanuljunk élni a lehetőségeinkkel. Együtt teremtsünk egy szebb és békés világot és emeljük a Föld rezgésszintjét. Üdv itt :))
2015. máj. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igazad lehet.. :)
2015. máj. 20. 19:06
 15/15 anonim ***** válasza:
Érdeklődve olvasom az eszmecserét, mert magam is hasonló kérésekre keresem a választ, hogy mi van, ha egy másik létformában léteztem, de valamiért mégis földi életet választok néha. Egy bizonyos problémakört járok körül földi életekben, csak arra nem tudok rájönni, hogy mi köze ennek az eredeti karmámhoz. Mit kell itt megtanulnom?!
2015. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!