Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egy élmény a 3,5 éves kisfiamm...

Egy élmény a 3,5 éves kisfiammal ma este történt. Azt mondta nekem, hogy az anyucija meghalt, mert lelőtték. Van másnak is hasonló élménye?

Figyelt kérdés

Megdöbbentem, hisz én vagyok az anyucija, és élek, nincs semmi bajom... Mondtam is neki, hogy hiszen itt vagyok, ne félj, nincs semmi bajom...

Eltakarta a kis arcát, dörgölte a szemét, és azt mondta, nem te, a másik!


Van valakinek hasonló élménye? Kisebb korában mindig bácsikat látott, és mutatott a levegőbe.



2015. máj. 14. 23:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
A gyerekeknek nagyon jó a fantáziája és összekeverik az álmaikat valósággal. Nem látnak semmit, amit te nem látsz.
2015. máj. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%

Engem sokkal jobban aggasztana, ha egy 3 éves gyerek lelövésröl beszél - ugyanis ezt még nem kellene ekkora gyereknek igazán ismerni, mint foglamat. Meg kellene válogatni, hoyg a gyerek mit néz a TV-ben, miket hall, mert ez az, ami árt neki.


A "másik" anyuci meg valószínüleg ugyanúgy ZV-böl vagy (túl brutális) meséböl került a fantáziájába.

2015. máj. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
Azért kéne az anyucinak nevelni a gyereket, nem a tévének!
2015. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Anyuci neveli a gyereket, nem a TV. Nem nezunk lovoldozos filmeket a gyerek elott, ezert is furcsallom, ezt a lelovos dolgot. Mi nem nezunk "TV"-t,( nincs is TV-nk, csak projektoros kivetitonk) csak olyan filmeket, meseket, amik erdekelnek bennunket. Ismetlem nem nezunk olyan filmeket a kicsi elott, amitol felhet. Szoval...?
2015. máj. 15. 10:15
 5/26 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a választott téma-kategória.

Én is valami hasonlóra gyanakszom.

2015. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Egy gyerek csak olyan szavaka tud használni, amiröl tudja, mit jelent, azaz valaki megtanította neki
2015. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
18%

Tévedsz #6-os!

Egy hároméves gyerek csak olyan szavakat tud, amelyeket már előtte hallott. Nem kell ismernie azok jelentését, és már nagyon unom ezeket a kényszeres hazugságokat:

"Mi nem nezunk "TV"-t,( nincs is TV-nk, csak projektoros kivetitonk)"

Fogadok, ha akármit mondana neked az ember te az ellenkezőjét állítanád. Már abban sem vagyok biztos, hogy gyereked van, hiszen még az ötödik osztályt se jártad ki.

2015. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Fogadok, ha akármit mondana neked az ember te az ellenkezőjét állítanád. Magadbol indulsz ki kedvesem...

Az meg, hogy Mit hiszel el nem erdekel. A tema reinkarnacio... Ne offolj! Ha nem hiszel ebben a te dolgod, de miert olvasol ilyen temaban akkor? Vagy csak szeretsz kotekedni? De csak ismeretlenul, mert eloben gondolom meg sem mersz szolalni. En meg ezt gondolom rolad. 1-1. Es akkor maradjunk a temanal kedves tobbiek...

2015. máj. 15. 11:45
 9/26 Legoman ***** válasza:
80%

A gyerekek nem hülyék. Sokkal okosabbak, mint egy felnőtt átlag ember. Arról nem beszélve, hogy több bennük az érzelem, mint egy átlag emberben.

Nézzétek meg a gyerekeket. Szabadok és boldogok, de miért? Mert tudnak élni pénz nélkül!

Nekik nem kell pénz, csak mikor az ember megtanítja nekik, hogy akinél pénz ott a hatalom, ami egyébként nem igaz.

Egy indián ezt mondta:

"Majd, ha minden fát kivágtatok, minden halat kifogtatok, minden állatot levadásztatok, majd akkor rájöttök, hogy a pénz nem ehető."

És ezt a gyerekek tudják.


De térjünk a kérdésre.

Lehet benne valami, hisz történt már nagyon sok eset, hogy egy kisgyerek emlékezett előző életére. Lehet, hogy neki is maradtak fent emlékei. Tudatosítsd benne, ha legközelebb megkérdezi, hogy nem kell mitől félnie, mert már nincsen baj, és az az anyukája valószínűleg valahol nagyon jól érzi magát.

A szellemek az más téma, de ettől nem kell tartanotok.

2015. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, azota sokat olvastam errol a temarol. Bevallom eddig igen szkeptikus voltam. Ha egy neves pszichiater erre forditott 40 evet az eletebol, a munkassagabol (nem eredmenytelenul) akkor talan van benne valami. Minden esetre, a szellemeket mar nem emleget, de olyankor is csak azt mondtam, hogy nem kell toluk felni. Soha nem "hazudtoltam" meg, szeretnem, ha mindig mindent elmondana, amit erez, amitol fel, amit gondol vagy hisz.
2015. máj. 15. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!