Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti nem féltek, hogy eltűnünk...

Ti nem féltek, hogy eltűnünk a Földről és nem marad bennünk semmi emlék, érzés, tudás stb?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk mi van a halál után lehet,hogy nem is ugyan ez lesz amit én leírtam,de ha még is, ti hogyan reagálnátok erre?Oda a hitvallásnak a családnak,nem is tudnánk felfedezni a nagy világot.(Már ha nagy világ.)

2015. jún. 10. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért lenne félelmetes? Ha mindent elfelejtesz, akkor pont azoktól a dolgoktól szabadulsz meg, amik szenvedést okoznak egy ember életében. Ha tegyük fel nincs semmi a halál után, és végleg eltűnsz, mi benne a félelmetes? Egy életet töltesz el, örülsz, szenvedsz, aztán semmi. Sem szenvedés, sem öröklét, ami terhessé válhatna. Egyszerűen csak örök pihenés. Ha reinkarnálódsz, nem lenne teher, hogy több ezer élet emlékét hordozod?
2015. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy a földi élet csak egy játék. Annyiszor futhatsz neki, ahányszor csak akarsz, olyan szerepben, ahogy csak akarsz. Ha játék közben minden kétséget kizáróan tudod, hogy ez csak egy játék, és ha meghalsz nincs semmi probléma, jön a következő játék, semmi sem ér véget, akkor komolyan vennéd a játékot? Ha emlékeznél a korábbi játékaid dolgaira, máshogy játszanád a játékot, mint első nekifutásra (és ettől már kevésbé lenne élvezetes a játék)?


Melyik a jó játék? Ami igazán komolyan tudja vetetni magát (leköt) és van benne kihívás. Azt hiszem, az élettől ezt mind megkapod, ha játék, ha nem :)

2015. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz :) Most eléggé megnyugodtam.
2015. jún. 10. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen egyetértek az 1-es hozzászólóval.

Ha úgy gondolod, hogy semmi sincs a halál után, akkor élvezd az életed, amíg teheted, mert nem a halál után kell élni, hanem jelenben!

2015. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aries 2 ***** válasza:
De. Például, ha elfelejteném gyerekkori élményeimet, életem legjobb időszakát, amihez foghatót azóta se éltem át. Szeretném felfedezni a világot is.
2015. jún. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 openyoureye ***** válasza:

Nem. És ezt minden egyes ember át is éli minden nap mikor elalszik. Míg fel nem ébredsz, nem vagy tudatában semminek, még a létezésednek sem. Félelmetes? Szerintem nem. Érdekel e hogy maradt e bennem tudás vagy valamilyen érzés? Miért érdekelne?

Egyébként egyetértek a második hozzászólóval...

2015. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!