Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi történhet velem?

Mi történhet velem?

Figyelt kérdés

Szervusztok!

Nem vagyok járatos az ilyen dolgokban, vagy butaságnak, vagy olyan dolognak tartom az ezotériát, amibe az embernek nem kéne ártania magát... Épp ezért eddig semmi ilyesmit nem műveltem és ezért furcsállom, hogy mégis valami nagyon furcsa történik velem.


Szóval: Körülbelül minden hónapban, főleg este, egy picit elhomályosul a látásom és nagyon nehéznek érzem magam, ilyenkor körülbelül 10-15 másodpercig nem is igazán tudok odafigyelni a dolgokra... Eddig semmi fura, fáradtság mondhatnátok, na de itt jön a pláne, ezek után kis részletekben olyan dolgok történnek, amikre emlékszem! Bocsássatok meg a vacak példáért, de például játszom valami sz.gépes játékkal és *pont* ugyanúgy állnak a karakterek mint emlékszem (ez ritkán fordul elő), vagy *pont* ugyanazt mondják a barátaim...


És ez megrémít. Tudna valaki segíteni, kérlek?



2015. aug. 2. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a déja vu érzés. Nem szokatlan dolog.
2015. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Bocsásd meg, de tudom mi az a Deja Vu és ez nem az! Még abban maximum egy pillanatra megzavarodik az ember, nekem szabályosan elhomályosul a látásom mint mondtam... és Deja Vu-ja az embernek évente egyszer-kétszer van nekem meg szinte hónaponta. Na most ne, hogy azt hidd, bármi különlegesnek tartom magam, csak szeretnék megszabadulni ettől mert eléggé zavar.
2015. aug. 3. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Senki sem érti pontosan, hogy a Déja Vu hogyan működik, és pontosan mi is valójában. Az viszont bizonyos, hogy vannak fokozatai az alig észrevehetőtől a zavarón át az egészen ijesztőig. A fokozatok közt az is különbséget tehet, hogy milyen tüneteket váltanak ki. A legerősebb esetekben akár teljes zavar felléphet, az érintett teljesen elveszti a valós tér, és időérzékét, és a "korábban látott" időpontban azonosítja magát.

De persze, lehet hogy nem Déja Vu.

2015. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát, könnyen meglehet, hogy nem lehet ezt most "megoldani",

de azért köszönöm válaszod és ment a zöld pacsi.

2015. aug. 3. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze az ezotériához, valószínű valami alvási paralízis-szerűséghez van köze.
2015. aug. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is ezek a tüneteim voltak, és kiderült, hogy epilepszia.
2015. aug. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Balog Kende Ákos válasza:

Semmi gond!

Én is azt álmodtam , hogy minecraftban tököt találok egy helyen és megtörtént.

2015. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!