Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok önmagam, nincs...

Nem vagyok önmagam, nincs életkedvem. Mi történhet velem?

Figyelt kérdés

Egyszer van motivációm, máskor egyáltalán nincs. Mostanába gyakran elkezdek valamit s nem viszem véghez, pedig régen mindent befejeztem. Szerettem a sikert. Most pedig az sem motivál. Valahogy a világ, a társadalom egy kalitkának tűnik. Benne emberek vannak. Mindenki ugyanazt csinálja, ugyanolyan jól, ugyanúgy, mint a másik. Nincs egyénisége az embereknek. Megfojt ez, ez hogy része vagyok a társadalomnak! De nem akarok olyan lenni, mint ők, csupa monoton dolgokat végezve, megfelelve mindennek. Elegem van!! Miért kéne barkinek is?! Van, hogy direkt rosszul csinálok már valamit, csak hogy megmutassam, nem, nem vagyok olyan tökéletes mint ti! Francokat, tökéletes nem létezik, azok az emberek csak azoknak látszanak. Úr Isten mennyit kínlódhatnak a látszatot fenntartani.

Saját életet akarok. Függetlenedni! Önmagamra lelni, de az igazi énemre! Nem arra az énemre, amit mindenki ismer, mindenki szeret, mindenki elvár s végül mindenki bálványoz! Én akarok lenni. De ez olyan nehéz...

18/L



2015. máj. 10. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedul.


Otleteim:

- kapcsold ki a TV-t.. Ugy orokre..

- ha valaki a politikai helyzettel, "sokkolo hirekkel" tomi a fejed, epitsd le!

- ne kezdj bele egyszerre szaz dologba csak egybe. Azt viszont csinald vegig. Eroltesd, ha nincs kedved hozza, dolgazz rajta minden nap valamennyit.

- csinalj olyat, ami erdekel!


Hat kb ennyit tudok, ezeknek a felet, mar en is megtettem, a masik felen meg en is dolgozom. :)

2015. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Egyébként nem igazán szoktam tv-zni, ritka nagyon.
2015. máj. 10. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeretetre vágysz...
2015. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Valahogy a világ, a társadalom egy kalitkának tűnik."

Az is. Nem tudom, mennyire boldogít, de én is megfulladok már ettől.

2015. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van párom.
2015. máj. 22. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Attol meg h van parod, lehet szeretethianyod, v lehetsz akar maganyos is.. Nem te lennel az elso.
2015. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!