Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha este van, azonban meg csak...

Ha este van, azonban meg csak 700 kalóriát ettem aznap, egyek meg vagy nem szükséges?

Figyelt kérdés
Ha csak 158 cm vagyok mennyi lehet a napi kaloria szükséglet? ( ha vékony szeretnek lenni)

2015. jún. 24. 15:20
 1/4 anonim válasza:

[link] Itt ki tudod számolni,mennyi a napi kalóriaszükségleted.


Este már nem érdemes bezabálni,mert megterheled ezzel a gyomrod,és a beleid,és nehezen fogsz tudni aludni,és este már nem használsz el annyi energiát,mint napközben,ezért érdemes napközben többet enni.

Napi ötszöri étkezés az ajánlott.Egyél ötször keveset.

-reggeli

-tízórai

-ebéd

-uzsonna

-vacsora.

Ha betartod az ötszöri étkezést,akkor nem leszel éhes.

2015. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :)
2015. jún. 24. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyél, ha éhes vagy, nem, ha nem. Egyél sokszor keveset, ha az jó Neked, de ha egyszerre szereted megenni a napi ételmennyiségedet, így vagy energikus és jól, akkor tedd azt, nincs egyetlen helyes módszer mindenki számára.

S egyetlen 700 kilokalóriás nappal még nincs baj, de ne egyél rendszeresen nagyon keveset.


Nem tudhatjuk, mennyi a napi szükségleted, ki sem számolható, bár egy hozzávetőleges becslést kaphatsz azért az oldalakon. Én minimum 1500 kcal környékén próbálkoznék, persze ha éhes lennék, többet ennék, max. ha nem fogynék, változtatnék valamit, ha pedig menne a kevesebb evés s nem fogynék túl gyorsan, lejjebb is mehetnék egy kicsit. Ezt ki kell tapasztalni, legalábbis annak, aki nem követi a papírformát... Pl. én nagyon más kalóriamennyiséget igénylek, mint amit az oldalak adnak.

2015. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a segítséget! :) azert kérdeztem

Mert szinte mindig igy 700 kcal korul sikerül enni, aztan felveszem

Olajos magvakkal..

2015. jún. 24. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!