Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Bizonyíték a reinkarnációra?

Bizonyíték a reinkarnációra?

Figyelt kérdés

Egy közeálló személy segítségével estem át a regressziós hipnózison, az illetőnek van ebben gyakorlata, régóta csinálja, elismert.

Az egyik előző életből a következő emlékeket tudtam előhívni:

A nevem Irina S., születtem 1958-ban, Kijevben, Ukrajnában. A hajam szőke és a szemem kék, vékony alkatú vagyok. Anyukám titkárnő, apukám mérnök, egy panelházban lakunk, a konyha kék, nagy ablakokkal. 4 éves koromból az emlékeim, hogy a nagypapám vigyáz rám, és sokat járunk a játszótérre, ahol valami körhinta-szerűségen ülök.

Később a kijevi Természettudományi Egyetemre jártam, kémikus vagyok. 25 évesen haltam meg egy autóbalesetben.

Eddig minden normális, semmi fura.

Viszont részletesen leírtam, hol helyezkedik el az egyetem, milyen park van mellette, hány lépcső vezet fel. Emellett azt is, hol ért a baleset, és mit éreztem. Amikor a hipnotizőr arra kért, adjak részletes leírást a halálomról, erős fájdalmat éreztem, mintha minden csontomat összetörték volna. Leginkább az oldalamban, a bordáimnál. (A fájdalom valóságos volt, sosem volt még részem ilyenben)


Azt a trükköt, amit sokan bevetnek, hogy beszéljek az anyanyelvemen, sajnos nem sikerült elérni, és nem is lett volna hiteles, hiszen oroszul a valóságban (ebben az életemben) is folyékonyan beszélek.


21 éves vagyok, nő, és sosem jártam még Ukrajnában, de kisgyerek korom óta kötődöm a körhintákhoz.


2015. aug. 9. 12:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Emlékszel arra, amit mondtál vagy láttad ezeket a helyeket?

Mennyire voltál egyedül és magadnál?

Sehol máshol nem hallhattál a helyekről? És a guru?

2015. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 ktk312 ***** válasza:
54%
2015. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Hol tárolódnak az emlékeid?
2015. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Láttam mindent, és nem úgy láttam magam, mint amikor filmet nézek, kívülről, hanem hogy én vagyok. Nem láttam, hogy nézek ki, de tudtam, hogy milyen vagyok. Mint most tudom.

Le tudtam írni, hogy jutok el az egyetemre, milyen szakon tanulok, az egyetem nevét ukránul, melyik irányból jött az autó, hol mentem át....

Utólag kerestük meg az interneten az egyetemet, az utcát meg mindent.

Nem láttam a helyeket képen korábban, és az illető, aki hipnotizált sem járt Kijevben.

2015. aug. 9. 12:44
 5/20 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy hol?
2015. aug. 9. 12:44
 6/20 anonim ***** válasza:

Huszon-évvel ezelőtt valóban megtörténtek ezek a dolgok ott?

Akkor hitelesebb, ha a kettő fedi egymást!

2015. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Az egyetem létezik, ahogy a park is meg az utca is.

Hogy létezett-e valaha ez a lány, azt már nagyon nehéz megállapítani, hiszen nem tudom, hol kaphatnék információt hétköznapi emberekről, egyetemi hallgatókról az adott tanévből, vagy pedig autóblesetekről

2015. aug. 9. 12:47
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Üdv!


Nekem van egy hasonló tapasztalom.

Én 1995 február 20-án születtem, s a nagyapám 1994 júniusában halt meg, s furcsa módon emlékszem milyen volt a falu, ahol lakok, s furcsa képek villannak fel bennem a világháború idejéről. Nem tudom véletlen-e, de nem ilyen front, harc, hanem a mindennapi életből, katona, aki azt ordította, hogy schweine, mikor rákérdeztem volt tanáromtól, akkor kiderült, hogy az anyjának ordította egy német katona, hogy schweine.

Még középiskolás koromba néztem magamat a tükörben, s nagypapám arcát láttam fiatal korában, s részletesen leírtam nagymamának papa arcát, aki teljesen elszörnyülködve néz rám, hogy honnan tudom ilyen pontosan, mivel kép nem volt róla akkori időből.


Én nem vagyok reinkarnáció híve, de ez a dolog máig meglepett, s nem tudom hova tenni.

2015. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

8. vagyok.


Még egy dolog. Egyszer álmomban tényleg a 40-50 évvel ezelőtti faluban "jártam". Rákérdeztem pár dologra, mert sok épület nincs meg, esetleg romok vannak, olyan dolgokra emlékeztem, hogy 2,5 Ft-ot kaptam, amiből meg is ebédeltem, s még maradt pénzem.

2015. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%

Az emlékek a halántéklebenyben (leginkább hippokampusz) tárolódnak, az idegsejtekben. Tehát nem a "lélek"-ben.

Nincs olyan folyamat, amely eredményeként a lelkecske átviszi az egyik testből a másikba az emléket.

2015. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!