Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A karmának köze van ehhez?

A karmának köze van ehhez?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki regota tetszik nekem, de eddig nem volt koztunk semmi csak baratsag, es mar nem is beszelgetunk nem talalkozunk, de valamiert mindig ugy hozza a sors hogy vagy rola almodok, vagy hirtelen a semmibol eszembe jut. A fiunak is tetszem, de valami ok van hogy sose jovunk ossze. Ugy terveztem hogy nekunk beszelnunk kell meg kell beszelnunk mimdent el is kepzeltem hogy ez megtortenik pont pont azon a helyen amit elkepzeltem de ezt nem mondtam neki es nyaron a fiu pont azon a helyen volt ugy hogy csak veletlen talalkoztunk ott es elkezdtunk beszelgetni, akkor beszeltunk utoljara es kibeszeltem mindent magambol neki es utana ugy ereztem hogy vegre mindent rendbe hoztam vele es tobbet nem fog eszembe jutni, ez igy is volt 1-2 honapig, de utana ujra elojott az almaimba meg eszembe jutott csak ugy hogy nem is gondoltam ra. Szerintetek a sorsnak van ehhez koze valamit meg kell egyutt atelnunk stb. vagy csak en vagyok a hulye?

2015. nov. 21. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Hiányzik neked, akarod őt, mély benyomásokat tett benned, ezért jut mindig eszedbe stb.
2015. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
A karma nem létezik.
2015. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. Létezik karma, és úgy tűnik nektek még dolgotok van egymással. A leírásod alapján elég intuitív ember lehetsz (talán Halak, Vízöntő vagy Ikrek?), szóval mindenképp azt tudom tanácsolni, hogy hallgass a megérzéseidre.
2015. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!