Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az lehetséges hogy ha meghalok...

Az lehetséges hogy ha meghalok utána kiderül hogy egy számítógépes játékban voltam és rajtam kívül mindenki más NPC volt?

Figyelt kérdés
És újrakezdhetem ugyan azt az életet egy alacsonyabb nehézségi szint?

2015. dec. 7. 22:06
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Ezen én is gondolkoztam már... Ezen a szerveren a kd-m elég rossz, át kéne mennem máshova.. (értsd: reménytelen az életem, megyek csomót kötni egy kötélre és..a többit már tudod)
2015. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
*szinten
2015. dec. 7. 22:09
 3/16 anonim válasza:
100%
Ha ez foglalkoztat olvasd el Patrick Ness Soha nincs vége című könyvét. ( Már ha komolyan foglalkoztat - bár lehet ő is csak egy NPC )
2015. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vagy a mátrix valós...:D
2015. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Neked nem mondták el a suliban, hogy a drogok károsak és ne fogyaszd?
2015. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Te is NPC vagy. Nem hiszem, hogy újra kezdhetnéd, ugyanis halálod után "GAME OVER" van.
2015. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Te is NPC vagy. Nem hiszem, hogy újra kezdhetnéd, ugyanis halálod után "GAME OVER" van."

Nem értek egyet, NPC-re minden világban szükség van. Ezért újra kezdik ők is.


A kérdés hogy akkor mi a különbség a játékos karakter és az NPCk között? Mert ez alapján semmi és mindenkinek mindenki más NPC. Persze lehet hogy a PC-nek vannak extra feature-ei amik esetleg a világok között is átvihetőek, de azok az NPC számára értelmezhetetlen vagy elérhetetlen tulajdonságok, így a PC egy NPC szemében kivételes személy.


És még nem beszéltünk róla hogy mi van ha több PC van egy világban. Mivel nem tudnak egymásról, lehet hogy egy PC számára egy másik PC csak egy legyőzendő boss? Hogy bizonyítják egymás számára hogy ők PCk?


Lehet hogy az ezotéria fórum a PCk gyűjtőhelye, akiken én tudatlan NPC röhögni szoktam? Eh, nem valószínű mivel mindegyik csak képzelt feature-ökkel rendelkezik. NPCk akik PCnek hiszik magukat! XD

2015. dec. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben mindig azt képzeltem, hogy Isten Simsezik velem (persze nem komolyan, csak érdekes volt belegondolni). És ugye szoktak viccelni azzal, hogy ha elfelejted, hogy miért mentél be az adott helységbe, az azért van, mert megszakított egy akciót. :))
2015. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
En azon gondolkodtam, mi van ha pl vegrehajtash egy elozest, sikeresesen, a vegen nagy adrenailnfroccsel. Mi van ha nem vitted vegig azt izonyos elozest, es meghaltal, de továbbmegy ez a gondolatmenet, es eled az életed.
2015. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Zetor_a_TRAKTOR válasza:

nos, erre kérdésre itt valószínűleg nem fogsz kielégítő választ kapni két ok miatt:

1. Mi mind NPC-k vagyunk és nem imerjük/nem árulhatjuk el mi van ha vége a játéknak

2. ez egy multiplayer tehát mi válaszolok is játékosok vagyunk, és mi se tudjuk hogy mi lesz ha meghalunk


mellesleg azt nem hinném hogy a nehézség változna, de biztos másik szerverre kerülsz

(mellesleg a kérdésről nekem az Angel Beats ugrott be :) )

2015. dec. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!