Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem van az életemből...

Elegem van az életemből legszívesebben meghalnék de hogyan?

Figyelt kérdés
Nem merem magam megölni mert félek nem vágdosni szoktam magam hanem a tűt olyan mélyen szurom magamba amennyire csak tudom aztán rá karcolok vmit a bőrömre. Nem tudom elmondani se mert senki se veszi észre nem ismernek vannak barátaim vagyis annak se hivnám őket mert mit se foglalkoznak velem. Otthon akármi van én vagyok a hibás ha nem is vagyok ott akkor is én vagyok a hibás. Nem tudom elmondani azt az érzést érzést ami bennem van. Már megakarok halni.

2016. ápr. 7. 16:58
 1/9 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én passzív öngyilkosságot hajtok végre magamon, vagyis nagyon sok káros ételt eszek és az édességet se vettem meg. Azt kívánom bárcsak meg se születtem volna.


Én azt tudom tanácsolni, hogyha tényleg meg akarsz halni, akkor kezdj el dohányozni és igyál sok alkoholt.


De előtte nagyon gondolt át az egész eddigi életed, hogy tényleg érdemes e a halált választani.

2016. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg egyébként mennyi idős vagy?
2016. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Biztosan van olyan dolog amiben ügyes vagy pl: Énklés ,tánc,rajz olvasás,történetek írása valami sport. Szerintem az sokat segíttene ha valami olyannal foglalkoznál amit egy kicsit szeretsz. Mindenkivel előfordul az h feleslegesnek erzi magát de ez eggyáltalán nem így van.
2016. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15 és 17 év közötti lány vagy.
2016. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyi idős lány vagy akkor ne akarj még meghalni, még nagyon sok jó dolog történhet veled ebben az életben.
2016. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
90%
Igérem h majd egyszer tuti megfogsz de azt hiszem ,h ennek nem most van itt az idelye. Engedd meg h megosszam veled a történetemet. Apám alkoholista anyukámat a pszichiátrián kezelik réges rég elváltak már. A nagymamám támogat ahogy tud de azt hozzá kell hogy tegyem h pár éve agydaganattal műtötték ami kiujjult.Imádom a kisgyermek korom óta a gyerkőcöket...3 éve lett egy nőgyógyászati betegségem és azt mondták h valószínűleg nekem sajnos nem lehet. Én is azt éreztem h nincs értelme élni...Most Van egy kis húgom akit anyám elvetemültsege (gondolok ezalatt a pszichiátriai betegségére) miatt szinte én nevelek. Mert soha soha nem szabad feladni.Amióta ezt elhatároztam rengeteg küzdéssel de most már tudom hogy lehet gyerkőcöm. Mindenkivel még az orvosokkal is szembe száltam letettem minden gyógyszert... Van egy gyönyörű barátom, tanulok es dolgozom mellette ,pedig idén érettségizem és mellette a hugit is kell nevelgetnem. Ha én most a közeledben lennék kapnál egy igazi rendes anyai pofont ,h tudnád merre 8 kalács. Nem bántani akarlak nehogy félre értsd. De képes vagy arra ,h küzdj. A tűt pedig varrásra használd. Azért biztos nem barmolnának le. Senki nem fog sajnálni ha tovább bökdösöd magad. Ha boldog szeretnél lenni akkor tenned kell érte mert kèpes vagy rá! Ha ebben van szükséged segìtségre akkor itt vagyok!
2016. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Firedoom ***** válasza:
70%
Ha segítséget szeretnel es nem csak öngyilkos otletek reményében tetted ki a kerdest akkor vagy ide vagy privátban ird le, mi a pontos problema. Egy kor es nem se ártana.
2016. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pszichológus!


Alapból nagy probléma, hogy nem ismered fel az érzéseidet. Nyilván így a szükségleteidről sincs fogalmad. Erre a tudásra pedig szükséged van, hogy fel tudd dolgozni mi megy végbe benned, és aszerint megfelelőn dönthetsz, cselekedhetsz.

Ehhez lehet segítség egy pszichológus. És keress könyveket is a témában, kérd ki a pszichológus véleményét is olvasmányokról. A te életed, neked kell tenni érte. Hajrá :)

2016. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!