Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért álmodom meg a napokat?

Miért álmodom meg a napokat?

Figyelt kérdés

Reggel felkelek,végiggondolom hogy mit álmodtam,és ennyi.aztan 2-3 hét vagy 1 hónap és ha csinálok valamit automatikusan beugrik,eszembejut,hogy én ezt már megálmodtam.ez miért van???

Másik kérdésem:MIÉRT ÁLMODUNK?

Köszönöm a válaszokat:)


2016. máj. 11. 21:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat rossz kategória!!! Ne haragudjatok,de azért segítsetek!:/
2016. máj. 11. 21:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit szoktál álmodni, ami valóra válik?

Az álmaidat gondold el egy szimulációként, aminek töredezettségmentesítés szerepe is van.


https://www.youtube.com/watch?v=LXTzyQVvR2k

2016. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem álmodtál meg te semmit, sima Dejavu érzés amikor 1-2 másodpercig azt hiszed hogy te ott és akkor csináltad azt a dolgot. Néha előfordul hogy duplán jut el az információ az agyba. Az álom pedig szintén agyi dolog, alvás közben kikapcsol az agy, viszont nem minden része, így előfordul hogy az információk meg a gondolataid megjelennek értelmes vagy értelmetlen formában, esetleg reakciók jönnek létre elesés érzet, zuhanás érzet stb. Van másik eset is amikor az agy más része marad kikapcsolva és azt veszed észre hogy nem tudsz mozogni egy ideig, ez ritkább.
2016. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Lehet nem lesz szép amit látsz majd, meggyötör, de sajnos el fog jönni, de legalább már felkészültél rá valamennyire..." Rossz vele együtt élni, de az a szerencséd, hogy nem konkrét, az életedet befolyásoló eseményeket álmodsz meg. Legalábbis remélem, hogy nem fog megtörténni veled.
2016. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!