Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Le tudnád írni, mire emlékszel...

Le tudnád írni, mire emlékszel Atlantiszról?

Figyelt kérdés

Trollok kíméljenek és mindenkit tiszteletben tartok, köszönöm.

Én emlékszem valamire, de előbb hagyom, Ti írjátok le a ti verzióitokat. Nem mondom, hogy csak az enyém az egyetlen jó, de emlékszek valamire, amit szeretnék ha igaz lenne.

Talán ha még többen ugyanazt leírjuk, kiderülhet, hogy valóban úgy volt.

Én is le fogom majd írni az enyémet, de most izgulok és várom a válaszaitokat!



2016. máj. 15. 00:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Én épp a kocsmában vedeltem, amikor valami kib*szott nagy robbanást hallottam, azt hittem vmi muzulmán terrorista felrobbantotta magát, de aztán láttam hogy egy bazi nagy hullám közeledik felém, a föld is megremegett. Ezután megcsíphetett egy méh vagy darázs mert anafilaxiás sokkot kaptam. Arra ébredtem, hogy a tenger közepén úszkálok, mondtam ez a vég. De aztán egy japán bálnavadász hajó felvett, de azt hitték hogy vmi állatvédő vagyok és rongyá vertek. Valahogy deportáltak a közel-keletre, onnan pedig a menekültekkel sikerült ideszöknöm. Nem tudom még mihez kezdek, de vizet soha az életben nem akarok látni.
2016. máj. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Látok egy gránátalma alakú angyal narancs színű, ragyogó kristályt az antik oszlopok romajitól nem messze, mely egy vízijácint alól csillog és egy kárminvörös rák karol át. A főtéren ünnepség van. Különböző áranyalatban pompázó sellő lányok, ezüst, arany, zafír rajongják körbe a szigonyát büszkén magasra mutató király első utódját.

Akkor még senki sem tudta....

2016. máj. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Az üveg csarnokra emlékszel?
2016. máj. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Atlantisztánból származom és elég sok emlékem megmaradt az utolsó napholdi csatából vízkereszt napján mielőtt elsüllyedt volna a város.Jól emlékszem Gardh Mathrollon vezetőnkre a hősre aki matematikai pontossággal volt képes meghatározni egy csata végkimenetelét bármennyire is volt ittas állapotban ami mindig külön érdem a részéről, mivel többnyire részeg volt.Az utolsó gadhsaethen-i csatában addig ismeretlen idegenek kezdték megtizedelni az egyházunkat ők voltak a reptiliánok, akik egy szörnyű szövetség révén (debilluminati) próbálták Atlantisztán népét szörnyű rabszolgaságba dönteni.Elképesztő tudással rendelkeztek.Képesek voltak gravitálni a mezőt vagy épp idiotronokkal galaxisokat átutaztatni, ettől független rettegett tőlük az atlantisztáni nép és joggal, mert közel döntő csapást mértek a napholdi csatában, de akkor.....
2016. máj. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Ma ismét sikerült legyőznöm a kisértést, kétszeresen is, mert le tudtam irni az Igét a kisértésben is, ami egyébként a legnehezebb dolognak számit. Én amúgy már számtalanszor legyőztem a kisértést, és elértem a fényt, és mindig egy kicsit nagyobb és újabb lett a fény. Higgyetek! Semmi sem hazugság. Szerezzétek meg újra a fényt ugyanakkorára, mert elfog múlni, akarjátok teljesen mert el fogjátok felejteni, érjétek el ugyanakkorára, meg ne lankadjatok! Dolgozzatok a bekerülésért, mert mindig van rá lehetőség, noha nem láthatjátok azt, csak ha megmutatják nektek. Még ezt sem látjátok, de a lelkesedés meglesz, én is leverem a kisértést, ti is leveritek. Örülök hogy kértetek, mert igy Istennek lesz mit mondania, ő ugyanis akkor jön, ha dolgoztok, és kértek, és az nyilvánvaló! Igéri, hogy gyakori lesz az ihletettség, mert nekem is az volt. Az elején, a kezdőknek sok jár és egy imával is megszerezhető, csak szülessetek újjá hogy biztonságba legyetek garantáltan, mert a felét már megcsináltátok rövid idő alatt! Meg lettetek hivva, az első állapotot néhányan már elérték, és én is látom velük együtt a végtelen menny izzó fényét, és látom a gondolatképeiket is. :)
2016. máj. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, haver, qurvára be voltam tépve, amikor ott jártam... Mondjuk anélkül meg nem jutottam volna oda...
2016. máj. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
A 2. mondat nélkül jó poén lett volna... így meg túl szájbarágós.
2016. máj. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy emlékszem-e. De emlékszem rá csak nem illik azt firtatni.
2016. máj. 15. 12:22
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak annyira emlékszem, hogy volt egy atlantiszi fényjáró cipőm, amit lehugyozott egy egyiptomi kopasz macska és ezért ki kellett dobnom.A cipő elvesztését a huszadik újjászületésem után sem tudtam kiheverni.
2016. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 bocs, így visszaolvasva tényleg :)
2016. máj. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!