Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valaki ellenem tett rosszat...

Ha valaki ellenem tett rosszat a karma esetleg mgengedi, hogy lássam, ahogy visszakapja?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel "együtt voltam" és nem túl szép dolgokat művelt és megérdemelne egy-két józanító pofont, az élettől. Szívem szerint valahol örülnék neki, ha én adhatnám majd neki vissza amit tett. Persze ez rémes dolog, még gondolni is ilyet, csak most kicsit bosszús vagyok. :( Azt azért esetleg engedi a karma, hogy lassan, ahogy visszakapja mástól amit velem tett?

2016. jún. 11. 17:03
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Szerintem csak hagyd a dolgot! Tudod en mindig azt mondom, hogy idovel jobb lesz. Bar nehez, de gondolj arra, hogy 10 ev mulva is emlekezni fogsz erre a serelemre? Akkor is fontosnak fogod meg tartani a tortenteket? Egyebkent egyetertek az elozo valaszolokkal! Ne kivanj neki rosszat, mert a visszajara fordulhat! Ha hibas volt az elet ugy is vissza adja neki.
2016. jún. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Jó nagy hülye vagy...
2016. júl. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Édes drága utolsó senki sem tökéletes, mindenki követ el hibákst, szóval előbb inkább nézzel tükörbe, és utána okoskodj, rendben? ;) :*


A többieknek kösz a választ, azt mondják az idő segít, és ez így igaz. Pont egy hónap távlatából már abszolút nem foglalkoztat a dolog. Beszélünk még a sráccal, barátok maradtunk, de már nem akarok tőle semmit. Sikerült találnom valakit aki sokkal különb tőle és vele alakulgatnak a dolgaink. :)

2016. júl. 11. 12:59
 14/15 anonim ***** válasza:

A Karmának nem lehet feladata senki kárörömének kiszolgálása.

Nem is teszi.

2016. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nem tudom mit tett ellened, de: bocsáss meg, engedd el, gondolj rá szeretettel, kívánj neki sok szerencsét! Ha ezt megtetted,- nem egyszerű -

jobban fogod érezni magad. Nem szabad elfelejteni: amit adsz, azt kapsz.

2019. febr. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!