Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ahogy rám néz:mint ha szerelme...

Tomi54321 kérdése:

Ahogy rám néz:mint ha szerelmes lenne mégse történik semmi? Többi lent

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és bőven volt már dolgom lányokkal,ezen kívül jó ember ismerő is vagyok viszont a fent említett lányon nem tudok kiigazodni. A lányt hívjuk L-nek. L-el tavaly ismerkedtem meg az iskolában ahová felvételiztem és egyből megtetszettünk egymásnak.Először csak facebookon beszélgettünk naphosszakat,aztán már minden reggelt úgy kezdett hogy odaszaladt hozzám és két gyengéd de mégis megigéző arcra puszit adott az arcom mindkét oldalára.Tetszett nekem ugyan de nem éreztem a kihívást tehát összejöttem egy másik lánnyal.Hamar vége lett ennek a kapcsolatnak és megpróbáltam visszatérni L-hez viszont ő már nem válaszolt nekem.Írtam és írtam de nem válaszolt sosem.Ezután jött egy hosszabb kapcsolatom májusban aminek 2 hete lett vége és már a kapcsolatom közben is beszélgettünk ("kibékültünk" ha úgy vesszük).Tapasztalataim szerint nem szabad nagyon személyesnek lenni egy lánnyal akitől szeretnél valamit mert a végén az lesz hogy barátság zóna és mehet az egész a kukába ezért el is hívtam egy randira.A válaszát furcsálltam hiszen láttam a szemében és az arcán ahogy elpirul mégis azt válaszolta nem kellene.Kérdésem ugye következik,hogy miért? Erre a válasza: "jóba vagyok az exeddel". Ez nemrég történt viszont a szemében tegnap is láttam ahogy rám nézett azt amit tavaly ilyenkor. Mit tegyek?

2014. okt. 19. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Jo bonyolult a vege. Vagy csak en nem tudtam mar kovetni. Na lehet rosszul eset hogy ossze jottel azzal a lannyal. S most mivel joba van az exedel s nem akarja megbantani ezert. S kerdez ra nyugottan. Vagyis szerintem. :D
2014. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
(A szemében azt látom,hogy szeretné)* Igen amúgy ez volt rá a válasza,hogy riba*cnak tartanák ezután és mennének a pletykák,hogy miatta hagytam ott.
2014. okt. 19. 19:57
 3/3 anonim válasza:
Szerintem szerezd meg L-t. Az exedet meg szard le.
2016. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!