Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mire utalhat ez egy kislánynál...

Mire utalhat ez egy kislánynál? Miféle lelki törés vagy abnormalitás ez, vagy miért?

Figyelt kérdés

Saját magamról van szó, régóta érdekel miért lehetnek ezek...

3 évesen a "mi akarsz lenni ha nagy leszel" kérdésre őszintén és szívből válaszoltam hogy rabszolga, és kutyahazban akarok élni.

6-7 évesen a babáimmal úgy játszottam Hogy megeroszakoltak, vertek oket, holott semmi ilyesmivel nem talalkoztam hallomasbol sem.

Rengetegszer játszottam hogy meghalok


Egyébként egy jóhiszemű kedves empatikus ember lettem, de érzem hogy van valami zavar.

Tehát azért dolgok mire utalhatnak?


2016. szept. 20. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

És ez nyomtalanul elmúlt 6-7 éves korodban?

Mert 6 éves korIG az elme FELEJT.

6-7 éves korig felbukkanó specialitások előző életek emlékei, ösztönei.

Szóval ha elmúlt, akkor "ennyi".

2016. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Biblia?

Mit csináltál azokkal a babákkal?

Apukád szeretted?

2016. szept. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem szeretted a kutyákat és mindig velük akartál lenni, illetve valamilyen rabszolgás sorozatot túl sokat nézett valaki a TVben, amerre te sokat voltál. Szintúgy a másikra.

A Bibliában is rengeteg az erőszak, de azt a mai fiatalok nem olvasgatják annyit, és talán nem is annyira megfogó a leíírás benne ahhoz, hogy egy fiatal gyereket ennyire megfogjon. Hacsak nem valami vallási "őrült" reggeltől estig bibliaolvasó/kibeszélő családban nőttél fel.

Tényleg neked lehet emlékezned rá, hogy milyen környezetben nőttél fel és ilyen jellegű ingereket honnan kaphattál, mi nem voltunk ott. Ha nagyon érdekel, menj el egy pszichológushoz, ő erre van.

2016. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Biztosan tudom hogy nem néztünk efféle sorozatokat, TV műsorokat.

Apukám szeretett, bár anyukám és nagymamám nem hagyták kibontakozni apai mivoltjaban.

A babákkal. .hát eljatszottam konkrétan az aktust is, a lány ellenkezett segítséget kért, a férfi egy állat volt. Aztán a lány babát szült ebből az erőszakos aktusbol 10 évesen, majd az ő lányát is megeroszakolta ugyanaz az ember.


A dolog érdekessége hogy sajnos édesanyám és én is így veszitettuk el a szuzessegunket (nem 10 évesen, de mégis. ..)

És hogy az életemben szinte vonzottam az olyan kapcsolatokat amiben alárendelt, megalaztatott, kiszolgaltatott helyzetben voltam.

Hangsúlyozom nem vágytam rá.

2016. szept. 21. 09:00
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Lelki sérülések, blokkok.

A tünetek alapján akár előző életedből is hozhattad.


Ha szoktál meditálni, olyan meditációs terápia segíthet rajtad, ahol visszavisznek a magzati korba vagy akár előző életekbe. Pár napig / hétig utána nagyon rosszul fogod érezni magad, napokig vagy hetekig sírni fogsz, de sajnos ez az ára annak, hogy ezek a lelki sérülések kitisztuljanak.

2016. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem tudok meditálni sajnos, többször próbáltam már de nem tud soha kiurulni a fejem.

Egyedül nevelem kislanyomat így elmenni se tudok ilyen helyre sajnos

2016. szept. 21. 10:26
 7/14 anonim ***** válasza:

Relaxációval is el lehet indulni.

A YouTube-on találsz Agykontroll-videókat, azok talán segíthetnek.

2016. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor az egész személyiséged át van itatva ezzel a hajlammal.

Vajon miért vonzódol az ilyen helyzetekhez?

Mi a jó benne Neked?


(Én pl.ösztönösen és látványosan lerúgok magamról minden alá-fölé rendelt helyzetet, képtelen vagyok létezni benne.)

2016. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Beszélj róla a szüleiddel.
2016. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt kérded tőlümk, mi okozta gyerek-korodban lelki abnormitásod.

Erre válasom:

Ha te nem tudod, akkor a fene sem tudja, ugyanis ő sem volt ott.

2016. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!